علمی و فناوری

نامه Goodbye Meitu می گوید که همچنان به توسعه تکنولوژی تصویربرداری ادامه می دهد

گوشی های Meitu به راحتی از طریق طراحی امضا که معمولا آنها را می پذیرند، به رسمیت شناخته می شوند. متاسفانه، این شرکت نمی تواند در آب آلوده کوسه که بازار گوشی های هوشمند چینی است قرار بگیرد. ابتکاری نوآورانه توسط یکی از "کوسه ها" – Xiaomi مصرف شد. معامله ای که می تواند Xiaomi منتشر محصولات تلفن همراه آزاد تحت نام تجاری Meitu اولین بار در ماه نوامبر سال گذشته معرفی شد. مهلت مهلت برای اواسط سال 2019 اعلام شد زمانی که شرکت متوقف ساختن تلفن های همراه را متوقف کند. ظاهرا، پیش از این انتظار می رود که Meitu mobile یک پیام خداحافظی به طرفدارانش منتشر کرده است.

همچنین بخوانید:  اپل تصمیم دارد تا از پنل‌های اولد BOE در آیفون‌های آینده استفاده کند

این نامه، به وضوح با برخی از نوستالژی برای کسانی که می توانند ارتباط برقرار کنند، تاریخ تلفن همراه Meitu را یادآوری می کند. این نامه به عنوان "به زیباترین کاربران تلفن های همراه Mito" خطاب شد. این مقاله به دنبال اصلاح شرایط قرارداد با نام تجاری Xiaomi است. در نامه ذکر شده است که نوآوری بیشتر تبدیل یک نام تجاری تلفن همراه Meitus به ارتقاء جدید است. همچنین نشان داد که برند همچنان به توسعه فناوری تصویربرداری چشمگیر خود ادامه خواهد داد و از تحقیق و توسعه Xiaomi در جهت بهبود این جنبه بهره خواهد برد. این نامه همچنین اشاره کرد که گوشی ها توسط Xiaomi تولید و توزیع خواهد شد با پیشرفت تکنولوژی جامع و توسعه گسترده. بنابراین، ما باید از تلفن های همراه جدید Meitu انتظار داشته باشیم که بیشتر قدرتمند باشند.

همچنین بخوانید:  بلاک چین در زمره ۳۰ نوآوری برتر توسعه انرژی تجدیدپذیر

همچنین می توانید بخوانید: دوربین عکاسی شگفت انگیز Meitu T9 در DXOMark

در اوائل سال جاری، Meitu پیشتر اشاره کرد که گوشی های جدید تلفن همراه توسعه خواهند یافت ، تولید، فروش و ترویج شده توسط Xiaomi. Meitu تنها از سهم فروش به طور نسبی برخوردار است. به همین ترتیب، نمیتوانیم بگوییم که آیا Xiaomi قصد دارد سبک طراحی را حفظ کند یا اینکه بیشتر در تکنولوژی تصویربرداری Meitu مورد علاقه است. نگران نباشید، گوشی های جدید Meitu به زودی در بازار به نمایش در می آیند، اگر پست توسط مدیر بازاریابی محصولات تلفن همراه Xiaomi در Weibo چیزی است که باید بروید.

همچنین بخوانید:  بهترین ترفند پس زمینه بزرگنمایی خنده دار: خود را در یک فیلم حلقه حلقه قرار دهید تا بتوانید جلوی جلسه را بگیرید

((19459010) source )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image