علمی و فناوری

منحصر به فرد: Xiaomi Mi A3 به زودی به عنوان Re CC-Ci معرفی خواهد شد

پس از راه اندازی سری Xiaomi CC9 هفته گذشته در چین ، زیرمجموعه Redmi Xiaomi در هفته آینده در هند سری K20 خود را راه اندازی خواهد کرد . به نظر می رسد هر 15 روز یک گوشی جدید Xiaomi در بازار وجود دارد. ما این را می گوئیم زیرا ما از خبرهای زنجیره تامین ما خبر تازه ای داریم و نشان می دهند که Xiaomi Mi A3 ما نیز به زودی به ما ملاقات خواهد کرد. چقدر زود؟ ما تاریخ دقیق نداریم، اما می دانیم که گوشی به زودی برای حمل و نقل آماده خواهد شد.

 Xiaomi Mi CC9e
Mi CC9e می تواند A3 Mi باشد

پس از موفقیت Mi A2 ، بسیاری از گمانه زنی ها مبنی بر وجود یک جانشین در این سال وجود دارد. معلوم می شود، یک نفر وجود خواهد داشت و می توانیم این اطلاعات را تأیید کنیم. و همانند اسحاق از طریق MSP دیروز را نشان داد، این مدل یک مدل سری Rebranded CC خواهد بود. با این حال، منبع ما دارای اطلاعات کمی متفاوت است.

براساس اطلاعات ما، Xiaomi Mi A3 یک مدل جدید Mi CC9e خواهد بود. در واقع، گفته شده است که A3 در حال حاضر ذخیره شده است. اما یک دستگاه دیگر وجود خواهد داشت که یک مدل مجدد CC9 خواهد بود. متاسفانه، منبع ما نمیتواند نام این مدل را تأیید کند. گفته شده است که مدل بازسازی شده CC9 در ماه سپتامبر راه اندازی خواهد شد.

انتخاب سردبیر: هوآوی تایید سیستم عامل Hongmeng OS، افزایش درآمد آن در سال 2011 H1

همچنین بخوانید:  به ماشین پرنده اعتماد کنیم؟ |

اطلاعاتی نیز در مورد قیمت گذاری وجود دارد. قیمت 4GB + 64GB Xiaomi مدل Mi A3 گفته شده است حدود 199 دلار است. این می تواند قیمت گذاری برای بازار هند، که به Rs تبدیل می شود. 13،700. اگر این درست باشد، Xiaomi Mi A3 از ویژگی Snapdragon 665 با دوربین 48 مگاپیکسلی سه بعدی، صفحه نمایش 6 اینچی 720 پیکسل و دوربین 32 مگاپیکسلی خود استفاده خواهد کرد. توجه داشته باشید که سری Mi A3 همچنان به ویژگی Android سهام در هیئت مدیره همچون پیشینیان خود ادامه خواهد داد.

اگر متوجه شوید، این اطلاعات کاملا متفاوت از نشت آیزان است. او گفت که Mi A3 دارای یک پردازنده Snapdragon 730 است، در حالی که Mi A3 Lite دارای یک پردازنده Snapdragon 675 است.

 Mi A3 Android One
FCC Android One را در مدل پیشنهادی تأیید می کند

جالب توجه است که مدل Mi A3 Android One قبلا از طریق FCC گذشت و IMDA گواهینامه هفته گذشته. و حدس می زنید چه چیزی – مدل شماره گواهی آندروید One مدل، M1906F9SH بسیار شبیه به Mi CC9e بود که در ماه ژوئن تایید شد. این امر اعتبار بیشتری را به آنچه که منبع ما نشان داده است، افزایش می دهد.

نقد: Xiaomi Mi CC9 آیا انتخاب جدید برای جوان است

همچنین بخوانید:  دورخیز گوگل برای حضور قدرتمندتر در بازار رایانش ابری

با این حال، چه چیزی گیج کننده است این است که اگر Mi A3 یک Rebranded Xiaomi Mi CC9e باشد، این شرکت اساسا سری Mi A را به رده پایین تر قیمت برسانید. این نیز قیمت ارزان قیمت 199 دلار را توضیح می دهد. اگر به یاد می آورید Mi A2 در Rs شروع شد. در سال گذشته 16،999 دلار در هند به مبلغ 234 دلار رسید.

به هر حال، راه اندازی رسمی Mi A3 نباید دور باشد.

UP NEXT: رتبه بندی پردازنده AI گوشی هوشمند Master H1 2019 – MediaTek Beat Huawei

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image