علمی و فناوری

مقامات محلی چین برای تحریک مصرف فلج شده توسط COVID-19 اقدام به صدور کوپن رایگان می کنند

پس از ایالات متحده و دومین اطلاعات ارائه شده توسط کمیسیون ملی توسعه و اصلاحات این کشور ، نشان می دهد که هزینه های مصرف کننده به 57.8 درصد از رشد تولید ناخالص داخلی چین در سال 2019 کمک کرده است. چین دومین اقتصاد بزرگ جهان است. پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی این کشور از 6 کاهش یابد. به دلیل نتیجه همه گیر در coronavirus همه گیر که از دسامبر سال 2019 در سراسر چین رخ داد.

افت پیش بینی شده در ضعیف ترین تولید ناخالص داخلی چین (تولید ناخالص داخلی) از زمان شروع نگهداری سوابق به اثبات می رسد. در سال 1990. به منظور محدود کردن تأثیر کاهش هزینه های مصرف کننده بر اقتصاد ، 23 وزارتخانه دولت مرکزی در ماه مارس راهنمایی هایی را صادر کردند که پیشنهاد افزایش هزینه های مصرف کننده در تلاش برای محدود کردن تأثیر اقتصادی بحران بهداشت را داشت.

همچنین بخوانید:  TSMC روی تراشه های 2 نانومتری کار می کند که انتظار می رود تا سال 2025 منتشر شود

در همین راستا ، چندین دولت محلی در چین توزیع کوپن های دیجیتال رایگان قابل استفاده در سیستم عامل های پرداخت تلفن همراه مانند Alipay و WeChat Pay ، South Chi را آغاز کرده اند. گزارش های ارسال نامه صبح. این تلاش برای کمک به تحریک مصرف داخلی است زیرا کشور سعی می کند تا از شیوع COVID-19 بهبود یابد. بنا بر گزارش ها ، دولت مرکزی چین نیز مقامات را ترغیب به تلاش برای مصرف محلی می کند. چندین رئیس دولت از شهر نانجینگ ، شاندونگ ، هونان ، گوانگدونگ و هاینان در فعالیتهای عمومی مانند خرید و ناهار خوری در رستوران ها دیدند.

این گزارش نشان می دهد که شهر جیانگینگ در استان ژنگجیانگ روز یکشنبه اعلام کرده بود که 200 میلیون یوان (28.2 میلیون دلار) ارزش کوپن مصرفی دیجیتالی را برای عموم مردم صادر می کند ، که از این طریق 150 میلیون یوان قابل بازخرید از طریق WeChat Tencent به پرداخت می شود.

همچنین بخوانید:  منتخب‌ عکس‌های علمی هفته از نگاه زومیت؛ از آتش‌سوزی‌های استرالیا تا قصر هزار ساله مایاها

علاوه بر این ، فدراسیون اتحادیه های صنفی هونان گزارش شده است که پنجشنبه گذشته اعلام کرد که کارمندان و اعضای اتحادیه های صنفی در استان کوپن هایی را دریافت می کنند که می توانند در 340،000 بازرگان در هونان ، از طریق WeChat نیز پرداخت کنند. علاوه بر این ، گفته می شود که Hangzhou ، پایتخت استان ژجیانگ ، برای حمایت از بیش از شش میلیون بازرگان آفلاین محلی ، در بخش هایی از خرده فروشی تا پذیرایی ، برای تحریک مصرف برنامه ، برنامه های کاملی را برای رها کردن 1.68 میلیارد یوان کوپن مصرفی در نظر گرفته است. گزارش شده است که این شهر در روز جمعه گذشته توزیع اولین دسته از دو میلیون کوپن به ارزش 50 یوان را آغاز کرده است. گفته می شود که کوپن ها هنگام پرداخت اقلام ، به صورت آنلاین یا آفلاین ، با استفاده از Alipay قابل بازخرید هستند.  Xiaomi Coronavirus در نانجینگ ، مرکز استان جیانگ سو ، 318 میلیون یوان کوپن مصرفی که می تواند برای خدمات استفاده شود از جمله پذیرایی ، ورزش و گردشگری و همچنین رفاه جوامع کم درآمد توزیع شده است. طبق گزارش ها ، شهروندان نانجینگ توانستند از طریق برنامه خدمات عمومی محلی "من نانجینگ" از 15 مارس تا 22 مارس برای کوپن ها ، که 50 یا 100 یوان تخفیف ارائه می دادند ، درخواست کنند. کوپن ها بعنوان تخفیف در Alipay بازخرید شدند.

همچنین بخوانید:  Huawei AI بلندگو 2 با 399 یوان (56 دلار) در چین راه اندازی شد

سرانجام ، در شهر گوانگشی توزیع کوپن ها از 26 مارس تا 26 ماه مه با سهمیه روزانه به ساکنان و گردشگران بازدید کننده از استان ارائه می شود. کوپن ها از طریق Alipay قابل استفاده برای ناهار خوری ، خرید و کرایه هتل هستند.

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image