علمی و فناوری

معاون بعدی نسل بعدی گوگل از سیری گذشته با سرعت 10 برابر و آگاهی عمیقتر از زندگی شما میگذرد

سینارا، سیری. در طول سخنرانی گوگل I / O در روز سه شنبه، این شرکت چند ویژگی جدید را به Google Assistant نشان داد، و نرم افزار پیشرفته AI بر روی گوشی های آندروید به نظر می رسد آماده به اجرا در دور دور رقبای هنوز هم بسیار ساده اپل است. گوگل آن را "نسل بعدی دستیار" می نامد.

سس مخفی؟ حرکت پردازش دستیار گوگل از ابر به دستگاه شما. مدیر عامل شرکت Sundar Pichai ادعا می کند که این شرکت توانسته است مدل های تشخیص گفتار دستیار را از 100 گیگابایت به اندازه 50 مگابایت کاهش دهد و به طور مستقیم بر روی گوشی شما اجرا شود. "این پیشرفت ما را برای ایجاد یک نسل بعدی دستیار ایجاد کرد که در زمان تقریبا صفر با فرمت speech on-device پردازش می کند، با رونویسی که در زمان واقعی اتفاق می افتد، حتی زمانی که شما هیچ اتصال شبکه ای ندارید"، Google در گوگل می گوید این تغییر به Assistant کمک می کند تا دستورات و درخواست های شما را 10 بار سریعتر از قبل پردازش کند. با ویژگی مکالمه پیوسته نرم افزاری که به شما امکان می دهد به طور طبیعی با دستیار صحبت کنید بدون نیاز به کلمات مکرر فراخوانی و پیشرفت هایی در مورد چگونگی استفاده از تکنولوژی Google می توانید زمینه درخواست های خود را از طریق لنز افراد، مکان ها و رویدادها را بیشتر درک کنید. مهم این است که این ویژگی اصلی آندروید در حال حاضر بسیار سریعتر از آنچه که شما آن را انتظار داشتید عمل می کند.

همچنین بخوانید:  تلفن Redmi با پردازنده بازی Helio G90T دست انداخت؛ می تواند Redmi 7 Pro باشد؟

در نسخه آزمایشی گسترده ای در ، کارمند Google از طریق یک لیست سریع درخواست ها و دستورات، و دستیار آنها را به صورت استادانه به کار گرفته، از برنامه به برنامه دست کشیدند و درک زمینه درخواست ها مانند "گرفتن یک سوار Lyft به هتل من" و "چه زمانی پرواز من؟" شرکت همچنین نشان داد که چگونه دستیار نسل بعدی می تواند به شما در یافتن عکس های خاصی کمک کند تا در متن ها یا حتی نوشتن و فرستادن ایمیل ها برای شما، فقط در ثانیه ها، به شما کمک کند.

تکنولوژی سوپرشارژر در اطراف عمیق تر با توجه به این که نسل بعدی گوگل دستیار در زندگی شما از طریق یک تنظیمات شخصی شخصی جدید است. نگرانی های حریم خصوصی: گوگل می گوید: "شما همیشه بر اطلاعات شخصی خود نظارت می کنید و می توانید در هر زمان از برگه" شما "در تنظیمات دستیار اضافه، ویرایش یا حذف کنید."

همچنین بخوانید:  آموزش اشتراک‌گذاری صفحه نمایش ویندوز، آیفون و اندروید در اسکایپ

این کاملا جدی و جدی است چیز. باز هم: تماشای نسخه ی نمایشی . سیری چیزی در مورد این ندارد.

گوگل می گوید نسل بعدی دستیار به گوشی های Pixel می آید، از جمله، احتمالا، Pixel 3a که اخیرا اعلام شده است، امسال است. متاسفانه زمانی وجود ندارد که زمان (یا اگر ) این پیشرفت های پارادایم شگرف به دنیای گسترده تر از گوشی های غیر آندروید گوگل تبدیل شود.

 assistant home max assistant Google [19659010] این تنها راه دستیار سوپرشارژر Google نیست. آگاهی متقابل آن افزایش یافته به جدید Nest Hub Max و دیگر صفحه نمایش های هوشمند با ویژگی جدیدی به نام "Picks for you" است که دستورالعمل های شخصی، پادکست ها و موارد دیگر را بسته به زمان روز و جستجوی قبلی شما توصیه می کند. و با شروع امروز، می توانید فقط «توقف» را برای غیرفعال کردن یک تایمر یا زنگ هشدار که در گوش شما پریشانی باشد، می توانید بگویید.

گوگل همچنین یک حالت رانندگی جدید را که به کنترل های صوتی و برنامه های رایج شما متمرکز است، برای به حداقل رساندن زمان خود دست ها دور از چرخ هستند. آن را هر زمان که شما به بلوتوث خودرو خود وصل می شوید و یا به طور کامل "هی، گوگل، بیایید رانندگی" راه اندازی می شود. دانش دستیار گوگل در مورد زندگی شما نیز به خودرو شما منتقل می شود، شرکت می گوید:

"این شامل پیشنهادات متناسب با شما است، شما در تقویم خود یک رزرو شام داشته باشید، مسیرها را به رستوران خواهید دید. یا اگر شما یک پادکست را در خانه شروع کردید، می توانید از جایی که از ماشین خود خارج شده اید، از سر خود بازگردانید. اگر تماس برقرار شود، دستیار به شما می گوید که چه کسی تماس می گیرد و از شما می خواهد که شما مایل به پاسخ هستید، بنابراین می توانید تنها با صدای خود را انتخاب کنید یا رد کنید. »

صحبت از صدای تکنولوژی Duplex که توسط دستیار انجام می شود با استفاده از AI به طور خودکار رزرو کتاب برای شما در طول تلفن نیز به وب می آید. دوطرفه در وب فقط بازنگری ویژگی های ذخیره شده کروم نیست؛ این می تواند هوشمندانه اطلاعات را از رویدادهای تقویم، Gmail، و حتی اطلاعات پرداخت شده خود برای انجام تمام کارهای لازم برای شما بکشد. این شرکت می گوید: "فقط از دستیار،" یک ماشین با ملی برای سفر بعدی من بپرسید "و این بقیه را مشخص خواهد کرد. به دنبال آن می گردم که در اواخر امسال

خط پایین: گوگل دستیار می داند آنچه شما در تابستان گذشته انجام دادید و چه چیزی برای شام فردا انجام می دهید و می خواهد این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد تا زندگی شما را به آسانی آسان کند. کنفرانس توسعه دهنده WWDC اپل تنها از یک ماه از زمان شروع به کار است، اما پیش بینی می شود که چگونه سیری بتواند زرادخانه تحمیل کننده گوگل معاون بعدی ویژگی های متفاوتی را در اختیار داشته باشد، دشوار است.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما Twitter feed بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image