علمی و فناوری

مشخصات دوربین برای سری 2020 سامسونگ کهکشان فاش کرد

سریال Galaxy A امسال دوباره از سر گرفته شد. اینک دامنه گسترده تری از قیمت ها را در بر می گیرد و دیگر یک خط از تلفن های میان رده بالایی نیست. این تصمیم باعث رشد سامسونگ در بازارهایی مانند هند شد که در آن زمان بازیکنان چینی مانند Xiaomi را از دست داد.

 سری جدید Galaxy A

چند هفته پیش ، سامسونگ برای 9 تلفن هوشمند جدید Galaxy A که سال آینده به بازار عرضه می شود ، از علائم تجاری استفاده کرد. امروز ، مشخصات دوربین برای 8 تلفن از این تلفن ها بیرون آمده است ، پیش از تاریخ انتشار آنها.

منبع نشت Sudhanshu Ambhore @ Sudhanshu1414 است. او پیش از این توهین کرده بود که اطلاعاتی در مورد هشت دستگاه جدید را که قرار است در سال آینده پرتاب شود ، قبل از توئیت کردن جزئیات امروز ، در اختیار داشته باشد.

تلفن های گلکسی A21 ، Galaxy A31 ، Galaxy A41 ، Galaxy A51 ، Galaxy A61 ، Galaxy A71 ، Galaxy A81 است. و گلکسی A91.

 رنگ های Galaxy A20
Galaxy A20

Galaxy A21

Galaxy A21 از دوربین های سه گانه عقب ، یک سنسور بیشتر نسبت به نسخه قبلی خود ، Galaxy A20 بهره خواهد برد. دوربین اصلی یک سنسور 13 مگاپیکسلی است که با یک دوربین 8 مگاپیکسلی با زاویه دید گسترده و 5 مگاپیکسل عمق 5 مگاپیکسلی زوج می شود.

همچنین بخوانید:  مصاحبه با استیو هافمن، بنیان‌گذار و مدیرعامل ردیت

Galaxy A31

Galaxy A30 همچنین دارای دوربین های عقب دوگانه است. گلکسی A31 سه خواهد داشت. این سنسور اصلی 16MP را حفظ خواهد کرد ، دوربین اولویتی 5 مگاپیکسلی را به 8MP ارتقا می دهد و یک سنسور عمق 5 مگاپیکسلی اضافه می کند.

Galaxy A41

Galaxy A40 که دارای یک دسته کوچک موسیقی جاز دوربین دوگانه 16MP + 5MP نیز خواهد بود. برای جانشین خود یک دوربین سه گانه تنظیم کنید. گلکسی A41 دارای سنسور اولیه 24 مگاپیکسلی ، دوربین فوق العاده 8 مگاپیکسلی و سنسور عمق 5 مگاپیکسلی است.

 Samsung Galaxy A30 و Galaxy A50

Galaxy A51

سامسونگ برای گلکسی A51 به دوربین های چهار عقب تغییر خواهد کرد. دوربین اصلی این سنسور 32 مگاپیکسلی است که با یک دوربین Ultraide 12MP ، یک دوربین تله فوتو 12 مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری 2 برابر و حسگر عمق 5 مگاپیکسل زوج می شود.

Galaxy A61

جانشین Galaxy A60 درمان دوربین چهار عقب. یک دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی در گلکسی A61 وجود دارد. این دوربین همچنین دارای یک دوربین Ultraide 8MP ، دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری 2 برابر مانند Galaxy A51 ، و همچنین یک سنسور عمق 5 مگاپیکسل است.

همچنین بخوانید:  افشای کدهای منبع، گذرواژه‌ها و اطلاعات کارکنان و پروژه‌های سامسونگ
Galaxy A71

Galaxy A71 همچنین از دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی ، 12MP بهره می برد. سنسور ultrawide ، سنسور 12 مگاپیکسلی دیگر اما تله فوتو با بزرگنمایی نوری 2 برابر و سپس سنسور ToF.

 Galaxy A80

Galaxy A81

Galaxy A81 سامسونگ گوشی سری A قدرتمند در حال حاضر اما به زودی توسط Galaxy A90 آینده حذف می شود. گلکسی A81 دارای دوربین های چهار عقب خواهد بود و ما شک داریم طراحی اسلاید + چرخش دوربین های عقب سه گانه Galaxy A80 را اتخاذ خواهد کرد.

دوربین اصلی گلکسی A81 یک سنسور 64MP است و با یک ultravide 16MP جفت می شود. دوربین زاویه ای ، دوربین تله فوتو 12 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال (منبع مطمئن نیست که 2x یا 5x باشد) و سنسور Time Flight.

Galaxy A91

آخرین اما قطعاً کم اهمیت Galaxy نیست. A91 ، جانشین Galaxy A90 که هنوز اعلام نشده است. این امر از سنسور 108 مگاپیکسلی سامسونگ استفاده می کند ، احتمالاً از سنسورهایی که اخیراً اعلام شده است. این دوربین به یک دوربین ultraide 16MP ، یک دوربین تله فوتو 12 مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری 5 برابر و یک دوربین ToF اضافه می شود.

مجموعه سری Galaxy A سامسونگ برای سال آینده بسته بندی برخی از مشخصات جدی دوربین است که باید این رقابت را نگران کند. با این حال ، صحت اطلاعات فوق هنوز تأیید نشده است. Galaxy A20 در ماه آوریل به بازار عرضه شد که به معنای جانشین است هنوز حدود 8 ماه از آن فاصله نگرفته است. حتی اگر مشخصات فوق صحیح باشد ، از زمان نوشتن ، سامسونگ ممکن است تصمیم به تغییر برخی از ویژگیها بگیرد.

همچنین بخوانید:  ممنوعیت تردد خودروهای بنزینی و دیزلی در آمستردام از سال ۲۰۳۰

( منبع )

UP NEXT: Samsung Galaxy A10s بسته بندی باتری 4000 میلی آمپر ساعت ، خواننده اثر انگشت و موارد دیگر

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image