علمی و فناوری

مسواک Y-Brush FasTeesH مانند نگهدارنده شکل می گیرد و تنها در 5 ثانیه پاک می شود

دندانپزشکان توصیه می کنند که روزانه حداقل دو بار دندان های خود را مسواک بزنیم و هر جلسه حداقل 2 دقیقه طول بکشد. بنابراین بسیاری از افراد معمولاً قادر به پیروی از این توصیه نیستند. حتی بزرگسالان نیز فقط می خواهند به سرعت مسواک بزنند و سر از حرف زدن در مورد کودکان بروند. این بسیار دشوار است که بچه ها بتوانند دهان خود را باز کنند ، بیشتر از اینها تا دو دقیقه. در اینجا است که Y-Brush وارد می شود. تولیدکننده نشان می دهد مسواک نگهدارنده شکل دندان های تمیز کننده فقط 10 ثانیه است.

Y-Brush توسط شرکت فرانسوی FasTeesH طراحی و ساخته شده است. این محصول برای اولین بار در سال 2018 در turfunding رونمایی شد و این شرکت توانست 165،000 دلار جمع کند. این محصول به تازگی ارسال به پشتوانه ها را آغاز کرده و متعاقباً ، اکنون پس از CES آماده فروش است.  Y-Brush

همچنین بخوانید:  چین با صدور گواهینامه OPPO، Huawei و Vivo برای فروش دستگاه های 5G عمل می کند

Y-Brush یک مسواک برقی با پوشش کامل است که دارای یک سپر لثه ای انعطاف پذیر است که با موهای نایلونی در قسمت داخلی پوشانده شده است. سپر لثه به اندازه کافی گسترده است که کل فک را بپوشاند و به یک پایه قدرت مربع نیز وصل شده است. برای استفاده ، فرد مجبور است مقدار توصیه شده خمیردندان را در قسمت موی برشته آغشته کرده و سپس نگهدارنده را درون دهان خود وارد کند. بعد از تمیز کردن دندان ها ، باید 5 ثانیه دهان خود را بسته نگه دارید. به عنوان مثال بعد از استفاده از دستگاه در فک فوقانی ، می توانید آنرا بپیچانید و در فک پایین مورد استفاده قرار بگیرید.

همچنین بخوانید:  آیا می‌توان درباره‌ی ادراک خود از حالت عاطفی چهره دیگران مطمئن بود؟

مسواک دارای سه حالت لرزش است. گفته می شود باتری از دوام بالایی برخوردار است زیرا گفته می شود یک سلول کاملاً شارژ شده قادر به ماندن یک ماه است. در صورت عدم مصرف باتری نیز ایستاده شارژ وجود دارد.

Y-Bruh نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای بچه ها نیز طراحی شده است. البته اندازه فک متفاوت است و در طراحی مورد توجه قرار می گیرد. Thre برای کودکان از 4 تا 12 سالگی و اندازه متوسط ​​برای افراد مسن کوچک است. سر مسواک قابل تعویض است و FasTeeH توصیه می کند که آن را هر شش ماه یک بار عوض کنید ، برخلاف مسواک طبیعی که دندانپزشکان توصیه می کنند هر سه ماه یکبار عوض شود. سر قلم موی جایگزین 30 دلار هزینه دارد.

همچنین بخوانید:  اپل برای ساخت نسل بعدی نرم‌افزار چندرسانه‌ای خود برای ویندوز آماده می‌شود

کیت برس Y-برس 125 دلار قیمت دارد و شامل یک دسته ، برس ، شارژر USB ، کاربرد دندان خمیر دندان و یک ظرف نگهداری برای دو برس است.

می توانید اطلاعات بیشتری را در پیدا کنید پوشش CES 2020 از در اینجا.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image