علمی و فناوری

مرکز کنترل Caavo (به روز رسانی ماه مه '19): نوآورانه راه دور جهانی، سیستم خود را با ویژگی های جدید می سازد

کمتر از یک سال پس از انتشار اولیه و بسیار موفقیتآمیز، Caavo سیستم کنترل از راه دور خود را با سیستم عامل جدید خود، با استفاده از ویژگی های جدید، از جمله اولین برنامه تلفن همراه خود، به روز می کند. سخت افزار Caavo در حال تغییر نیست و کاربران دزدی Caavo موجود قادر به دسترسی به تمام این ویژگی های جدید از طریق دانلود نرم افزار از طریق هوا می باشند که باید امروز به روز رسانی شود.

تغییرات زیاد و قابل توجه هستند به اندازه کافی است که ما تصمیم به انتشار نظر ما در مورد محصول تجدید نظر شده به عنوان یک بررسی جداگانه. این کار ما را قادر میسازد تمام تغییرات را پوشش دهد، در مقابل جایگزینی بررسی اصلی ما که در اینجا پیدا میکنید . شایان ذکر است که نمره پایین خط تغییر نکرده است.

در اینجا یک بررسی عمیق در مورد آنچه Caavo نوردی را انجام می دهد و این ویژگی ها به خوبی بر اساس چند روز کاری با سیستم عامل جدید Control Center و برنامه تلفن همراه (که در بتا بود).

اول، بیایید به برنامه نگاه کنیم. بلافاصله متوجه خواهید شد که اکنون می توانید از تلفن خود به عنوان یک راه دور جهانی برای هر وسیله ای که به آن وارد شده اید استفاده کنید. از راه دور برنامه تلفن همراه، تقریبا همان شیوه از راه دور فیزیکی کوانو است، اما به بعضی از موارد استفاده می شود و کاملا به عنوان بصری نیست. برای کسانی که واقعا میخواهند به حداقل برسانند، کسانی که نیاز به «کنترل تلویزیون از هر کجا» دارند یا فقط میخواهند کنترل از راه دور دوم را داشته باشند، علاوه بر این، به ویژه بدون هزینه اضافی، میتوان گفت.

همچنین بخوانید:  بررسی هدفون وان مور Triple Driver Over-Ear Headphones
 برنامه cavvo 1 کریستوفر نول / IDG

یک راهنمای تلویزیون یکپارچه نشان می دهد یک ماراتن یفتی کوتو. Fun!

ویژگی های کنترل خانواده به Caavo اضافه شده است، و این نیز از طریق برنامه به روز شده قابل دسترسی است. در اینجا شما می توانید از راه دور تلویزیون متصل به Caavo نظارت کنید، مجوز هایی را بر روی آنچه که می توانید بر اساس امتیاز آن تماشا کنید، تنظیم کنید و حتی پیامی را که در تلویزیون از راه دور پخش می شود، ارسال کنید.

در نسخه بتا این برنامه، از این برای ضربه زدن و از دست دادن ویژگی نظارت از راه دور دقیقا به شما اجازه نمی دهد تلویزیون را از طریق تلفن خود تماشا کنید؛ این به معنای رسیدن به یک قاب ثابت باقی مانده از تلویزیون تحت نظارت بر روی تقاضا است و فقط یک فریم در هر 15 ثانیه یا بیشتر. این فقط با جریان ویدئو در آزمایش من کار می کرد؛ این کار با تلویزیون زنده تلویزیون کابلی کار نمی کند.

یک ویژگی که به شما امکان می دهد یک فیلم را بر روی تلفن خود انتخاب کنید و بگویید که آن را در یک تلویزیون متصل به کوانو پخش کنید کار نمی کند صفحه نمایش تلویزیون اپل به جای حفاری به برنامه درست و شروع نمایش. و بعضی از ویژگی های والدین گرا نیز به طور کامل کار نمی کنند: یک فیلتر رتبه بندی فقط با جریان محتوای کار می کند، برنامه های زنده تلویزیونی را از طریق تلویزیون کابلی ارائه نمی کند.

همچنین متوجه شدم که هنگام استفاده از برنامه، مسائل مربوط به نارسایی و سایر موارد اشکالات اغلب فقط در راه انجام کارها انجام می شود. جستجوی جهانی کاو هنگامی که با استفاده از راه دور ارتباط برقرار می کند بسیار عالی عمل می کند اما به دلایلی سیستم جستجوی برنامه نیمه پخته شده است. به عنوان مثال، جستجو برای "حزب" فیلم را پیدا نشد حزب و جستجوی "fyre" مستند فستیو Fyre Netflix را پیدا نکرده است که Fyre نامیده می شود. 19659012] رابط کاربر تمام کلی کلی ” width=”1200″ height=”675″ data-imageid=”100795176″ data-license=”Supplied Art”/> کاو

همچنین بخوانید:  فناوری شارژ فوق سریع ۱۲۰ واتی vivo؛ شارژ کامل باتری در ۱۳ دقیقه

نمایش پیامی که کودکان شما را از مشاهده هر چیز دیگری بر روی صفحه نمایش می دهد، احتمال بیشتری از فکر کردن به سالن دارند.

جستجوی صوتی ساخته شده است برنامه، اما در حال حاضر کارکردی نیست. این برنامه همچنین دارای یک تابع است که به شما اجازه می دهد یک لیست مشاهده جهانی از عناوین جریان ایجاد کنید، اما شما نمیتوانید لیست های تماشای موجود خود را از سرویس های جریان وارد کنید، که باعث می شود این روند خسته کننده باشد. من علاقه مند به دستی اضافه کردن چندین ورودی از لیست Netflix و نخست من فقط به طوری که من می توانم آنها را هر دو در یک صفحه.

 تنظیمات Caavo کریستوفر Null / IDG

تنظیم "مراقبت سلامتی" می تواند به شما هشدار دهد هنگامی که یک فرد سالخورده تلویزیون خود را روشن نمی کند، یک وقفه در روال است که شما ممکن است بخواهید آن را بررسی کنید.

در نهایت، برنامه نیز بسیار آهسته در زمان، به طور منظم کاربر با نسخه خود را از ساعت کثیف "لطفا صبر کنید" پاپ آپ. در نهایت من با استفاده از این برنامه به طور کامل متوقف شدم و فقط با استفاده از رابط از راه دور و تلویزیون آماده به کار بودم تا همه کارها انجام شود.

همچنین بخوانید:  آیپد مینی ۵ جدید به اپل پنسل و صفحه‌کلید هوشمند مجهز است

متاسفانه علاوه بر همه اینها، در طول آزمایش من با سیستم عامل جدیدی که در Caavo . بزرگترین مشکلاتی که من با آن مواجه شدم این بود که، با سیستم عامل جدید بارگذاری شده، صدا در هنگام تماشای محتوای جریان به طور کامل بر روی تلویزیون من متوقف خواهد شد. به طور مداوم، مجبور شدم مرکز کنترل Caavo را دوباره راه اندازی کنم تا مجددا صوتی را فعال کنم، معمولا هر بار یکبار.

به روز رسانی نرم افزارهای سیستم عامل کرکا در شش ماه گذشته راه زیادی برای مقابله با تقریبا تمام مشکلات که در بررسی اصلی من ذکر کرده ام اما این بروزرسانی جدید متاسفانه بسیاری از آن را از بین می برد با معرفی سکته های جدید در سیستم. با این وجود، من امیدوارم که بیشتر این مسئله به همان شیوه ای حل شود که مشکلات قبلی آن با تکه های بیش از حد هوا ثابت می شود، اما البته راهی برای اطمینان وجود ندارد.

سرانجام، شاید بزرگترین تغییرات Caavo در حال ساخت است به قیمت گذاری. در راه اندازی، کاوو 99.95 دلار برای جعبه و 19.99 دلار در سال برای یک طرح خدماتی هزینه می کند. قیمت جدید قیمت 59.95 دلار برای سختافزار است، به علاوه 39.99 دلار در سال برای سرویس. (به صورت اختیاری شما می توانید 3.99 دلار در ماه یا 12999 دلار برای یک برنامه طول عمر پرداخت کنید.)

 caavo 3 کریستوفر نول / IDG

اعلان های پاپ آپ مانند این تا زمانی که راه اندازی مجدد ادامه پیدا کند.

می گویند که آیا مدل قیمت گذاری جدید یک بهبود است، گرچه من ترجیح می دهم به طور کلی از اجتناب از برنامه های اشتراک دائمی استفاده کنم. با توجه به این موضوع، می گویم که اگر کاوو هر کس بخواهد دو برابر هزینه خدمات ارائه شده خود را پرداخت کند، ابتدا بهتر است مطمئن شوید که آنها کاملا کار می کنند.

برای نظر دادن به این مقاله و سایر مطالب TechHive، از فیس بوک صفحه یا ما Twitter feed.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image