علمی و فناوری

مرورگر Bullguard VPN: سرویس عالی با قیمت مشکوک

Bullguard VPN به طور خلاصه:

  • P2P مجاز: بله
  • محل کسب و کار: بریتانیا
  • تعداد سرور: شناخته شده
  • تعداد مکان های کشور: 16
  • هزینه: 85 دلار در سال
  • پروتکل VPN: OpenVPN
  • رمزگذاری داده: AES-256-CBC
  • تأییدیه داده: TLS 1.2 با 2048 -bit DH
  • دستشویی: SHA2 -512

تقریبا هر سازنده مهم آنتی ویروس یک سرویس شبکه خصوصی مجازی را ارائه می دهد. تعداد کمی از شبکه های خود را ایجاد می کنند، اما معمولا، سازندگان AV با استفاده از سرویس های سفارشی که توسط اشخاص ثالث ارائه می شوند، دوباره استفاده می شوند. Bullguard یکی از تولید کننده های AV می باشد و سرویس VPN با نام تجاری خود را به عنوان یک محصول مستقل با نام VPN Bullguard ارائه می دهد.

اجازه دهید بگویم درست است که VPN Bullguard سرویس بدی نیست. در حقیقت، بسیار خوب است. سرعت ها بالا هستند و در حالی که تعداد اتصالات کشور گسترده نیست، مقصد اصلی پوشش می یابد. این برنامه بسیار آسان است برای استفاده از این انتخاب خوب برای مبتدیان VPN.

این همه خوب و خوب است، اما آیا این سرویس ارزش پول دارد؟ اگر از من بپرسید جواب این است که آشکار است، "نه" چرا؟ بیایید به شیرجه برویم و توضیح خواهم داد.

توجه: این بررسی بخشی از بهترین بهترین VPN ها گردآوری است.

 bullguardvpn2 IDG

VPN بولگارد با یک اتصال فعال

ویژگی ها و خدمات

Bullguard VPN ارائه می دهد 16 اتصالات کشور از جمله ایالات متحده ، کانادا، انگلستان، کشورهای بزرگتر اروپا، ژاپن و سنگاپور و استرالیا. این کشور انتخاب خوبی است و توسط زیرساخت NordVPN پشتیبانی می شود. این نشان می دهد که BullguardVPN باید با Netflix کار کند، درست همانطور که Nord انجام می دهد، و در آزمایش های من آن را انجام داد.

همچنین بخوانید:  Vivo Z1 Pro باز فروش در هند آغاز می شود

فراتر از انتخاب کشور، BullguardVPN دارای یک برنامه Kill Switch است که به طور خودکار برنامه های خاصی را اجرا می کند اگر اتصال VPN قطع شود. همچنین یک کلیدی که باعث کشتن اینترنت می شود را متوقف می کند که تمام دسترسی به اینترنت را هنگامی که اتصال VPN ناپدید می شود متوقف می کند. هر دو از نگهبانان محرمانه خوبی هستند اگر شما به آنها احتیاج دارید، هرچند این نوع از مسدود کننده های خودکار همیشه 100٪ موثر در جلوگیری از آشکار شدن آدرس واقعی IP شما هستند.

شما همچنین می توانید Bullguard VPN را در هنگام راه اندازی با ویندوز راه اندازی کنید و کامپیوتر نامرئی به دیگران در یک شبکه محلی (LAN). همچنین گزینه هایی برای اضافه کردن DNS سفارشی خود به جای استفاده از پیش فرض های BullguardVPN و گزینه ای برای تغییر بین TCP و UDP برای OpenVPN وجود دارد.

 nordvpn1 IDG

برنامه Windows NordVPN

تقریبا آن را برای برنامه است. هیچ گزینه ای برای اتصالات VPN دو نفره یا VPN-over-TOR وجود ندارد که NordVPN دارد.

Bullguard نیز هیچ سحر و جادو امنیتی خود را به VPN اضافه نمی کند مانند سایر ارائه دهندگان. Freedome F-Secure ، به عنوان مثال، اتصال شما را برای حملات و فایلهای مخرب اسکن میکند، هرچند که این امر مستلزم صرف نظر از حریم خصوصی است.

این واقعیت که VPN Bullguard تا آنجا که ارائه دهنده زیرساخت خود را ارائه نمی کند و یا اضافه کردن برخی از امنیت اضافی، اگر قیمت بهتر باشد، خیلی بد نیست، اما این نیست. VPN Bullguard 85 دلار برای یک سال خدمات با 6 اتصال همزمان را تنظیم می کند. این بسیار نزدیک به چیزی است که NordVPN اتهامات را میپردازد. هزینه سالانه NordVPN در حدود 84 دلار است .

همچنین بخوانید:  بهترین تجربه‌ی خرید با اپلیکیشن یونید

حریم خصوصی، ناشناس بودن و اعتماد

Bullguard VPN وعده داده است که هیچ یک از ترافیک وب شما را وارد نکنید، و مشتریان Bullguard توسط خط مشی حفظ حریم خصوصی NordVPN تحت تاثیر قرار نمی گیرند. به گفته یکی از سخنگویان شرکت، "Bullguard دارای سیاست حفظ حریم خصوصی خود است، رابطه بین مشتری و NordVPN وجود ندارد." Bullguard در لندن، انگلستان مستقر است. مدیر عامل آن Paul Lipman است و COO مایک هاجز است.

BullguardVPN پرداخت از طریق کارت اعتباری، پی پال یا انتقال سیم دریافت می کند. برای استفاده از VPN باید ثبت نام کنید برای حساب Bullguard.

Performance

 bullguardvpnsettings IDG

صفحه تنظیمات Bullguard.

در آزمایشات ما، BullguardVPN سریع بود و مشابه NordVPN انجام شد. به طور کلی، Bullguard حدود 43 درصد از سرعت پایه را به دست آورد، که تا حد زیادی به سرعت در استرالیا کاهش یافته است. در هر جایی سرعت های دیگر 30 تا 50 مگابیت بر ثانیه بود که سرعت پیش فرض در روز آزمون حدود 85 مگابیت در ثانیه بود. خط پایین این است که شما نباید هیچ مشکلی با سرعت بالا با Bullguard VPN داشته باشید بدون توجه به آنچه شما انجام می دهید.

همچنین بخوانید:  BlizzCon 2019: Blizzard Diablo IV ، Overwatch 2 ، World of Warcraft: Shadowlands را اعلام کرد

Conclusion

ببینید، Bullguard VPN کار خوب است، و آن را آسان برای استفاده است. اما شما می توانید همان مقدار پول را برای NordVPN پرداخت کنید تا تمام ویژگی های اضافه شده که NordVPN دارد و همچنین کشورهای اضافی نیز داشته باشید. اگر شما در حال حاضر یک کاربر آنتی ویروس Bullguard است، پس شاید BullguardVPN حساس تر است، اما حتی آن را به فروش سخت است.

من می خواهم به دیدن Bullguard انجام کار اضافی با VPN خود را برای کسب آن 85 دلار در سال. بعضی از فیلترینگ های مخرب نیز خوب هستند. NordVPN همچنین از سرویس خود با ویژگی انتخابی CyberSec پشتیبانی می کند و یا شاید قابلیت اسکن [19459039 را به برنامه VPN اضافه کند.

واقعیت این است که Bullguard نیاز به چیزی اضافی برای توجیه این قیمت بالا و یا کاهش به یک معقول 60 دلار در هر سال یا بیشتر. همانطور که در حال حاضر در حال حاضر، من به خود NordVPN (حتی با مشکلات خود) نگاه و یا پیدا کردن یک شرکت امنیتی PC است که دارای زیرساخت VPN خود مانند Avira یا F-Secure

یادداشت سردبیر: از آنجا که سرویس های آنلاین اغلب تکراری هستند، با در اختیار داشتن ویژگی های جدید و بهبود عملکرد در طول زمان، این بررسی برای تغییر دقیق وضعیت فعلی سرویس تغییر می کند. هر گونه تغییر در متن و یا حکم نهایی بررسی ما در بالای این مقاله ذکر شده است.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image