علمی و فناوری

مرورگر آمپلی فایر نیکل صوتی Periodic: گوشی های هوشمند خود را مانند یک پخش کننده صوتی دیجیتال با کیفیت بالا به صدا تبدیل کنید

تقویت کننده هدست قابل حمل نیکل دوره ای صوتی شما را از عادت به گوش دادن به موسیقی در هدفون های متصل به گوشی های هوشمند، رایانه لوحی و یا رایانه متصل خواهد کرد.

و این به این معنی است که بسیاری از ما امروز به موسیقی گوش می دهیم، درست است؟ اختصاصی پخش کننده های صوتی دیجیتال با وضوح بالا عملکرد صوتی فوق العاده ارائه می دهد، اما دستگاه های تلفن همراه بسیار راحت تر هستند – حتی زمانی که ما از نوع کانال های بالا پایان و امپدانس بالا استفاده می کنیم که عمدتا دستگاه های تلفن همراه دشوار برای رانندگی پیدا می کنند.

رایانه های نوظهور و دستگاه های تلفن همراه دارای مبدل های دیجیتال-آنالوگ (DAC) بسیار بهتر از آنهایی است که استفاده می شوند، اما تقویت کننده های هدفون در این محصولات، ضعیفترین زنجیره ای در زنجیره تولید صوت می باشند. نیکل یک آمپر هدفون با ظرفیت بالا با باتری است که وعده می دهد که حداکثر عملکرد را از هر هدست سیمی از جمله مدل های با امپدانس بالا ببرید.

چگونه کار می کند

The نیکل کاملا کوچک است – در مورد اندازه یک باتری 9 ولت – و بین منبع موسیقی شما و هدفون شما قرار گرفته است، انجام یک کار ساده اما مهم: تقویت سیگنال صوتی منبع با قدرت کافی برای کنترل رانندگان هدفون با دقت. در طول آزمایش های گوش دادن من، نیکل به طور قابل توجهی عملکرد هدفون را بهبود بخشید.

 تقویت کننده نیکل دوره های صوتی در مورد اندازه یک باتری 9 ولت و در اینجا با یک آیفون دیده می شود Theo Nicolakis / IDG

تقویت کننده نیکل صوتی دوره ای در مورد اندازه یک باتری 9 ولت است که در اینجا با یک هدفون آیفون XS و Beyerdynamic Amiron Home نشان داده شده است.

نیکل ساده برای استفاده است: فقط کابل 3.5 میلیمتری را به هوشمند خود وصل کنید دستگاه (هر گوشی هوشمند که خروجی هدفون ندارد، نیاز به یک آداپتور دارد)، کابل هدفون 3.5 میلی متری به نیکل و voila! نیکل دستگاه هوشمند خود را به یک پیش تنظیم تبدیل می کند و تمام بلند کردن های سنگین را برای بهبود عملکرد هدفون های خود انجام می دهد. کابل آنالوگ 3.5mm تا 3.5mm دارای میکروفن عبور است، بنابراین شما قادر خواهید بود از یک میکروفون درونی با نیکل استفاده کنید.

من آرزو دارم Audio Periodic یک نماد هدست در کنار جک خروجی نیکل قرار داده است و هر دو جلو و پشت دستگاه را علامت زده است. در حین آزمایش من، در هنگام تعویض کابل توجه خاصی نداشتم. و من به طور تصادفی کابل ها را به عقب متصل می کنم – صدای بلند و پر سر و صدا را از طریق هدفون های من تولید می کند.

همچنین بخوانید:  غافلگیری بزرگ اپل در رویداد ماه مارس چیست؟

نیکل راه حل بسیار ظریف و غافلگیرانه ای نسبت به برخی از آمپر های بزرگتر وجود دارد. اما ترسناک است که Audio Periodic صوتی نیکل را به دستگاه هوشمند شما ارائه نمی کند – تقویت کننده فقط از طریق کابل آن را بچرخاند.

هیچ کنترل برای نگرانی در مورد

هیچ سوئیچ قدرت وجود ندارد. در عوض، نیکل به طور خودکار هنگامی که هر دو کابل هوشمند و هدفون خود را به ورودی و خروجی 3.5mm نیکل به ترتیب وصل می شوند. کابل را جدا کنید و نیکل به طور خودکار خاموش شود. یک LED کوچک بین ورودی و خروجی به شما اجازه می دهد که وضعیت کارکرد دستگاه و عمر باتری را بدانید. صاف و هوشمند

 هنگامی که ورودی و خروجی وصل می شوند، دستگاه به طور خودکار روشن می شود. نور سبز به معنی نیک Theo Nicolakis / IDG

هنگامی که کابل ورودی و خروجی وصل می شود، نیکل به طور خودکار روشن می شود. یک نور سبز به این معنی است که آمپر 75 درصد یا بیشتر عمر باتری دارد.

علاوه بر سادگی اضافه کردن، هیچ کنترل حجمی روی نیکل وجود ندارد. شما نیازی به این ندارید از آنجا که دستگاه هوشمند خود دارای کنترل حجم صدا است.

نیکل با 6 دسی بل از افزایش داخلی طراحی شده است، ویژگی ای که در طول آزمایش های من مفید بود، مخصوصا با اینکه دشوار است برای رانندگی [19459021[BeyerdynamicAmironHome] که دارای امپدانس اسمی 250 اهم هستند

فوق العاده کوچک و سبک

ادعاهای صوتی دوره ای است که نیکل، که وزن آن فقط دو سوم انس است، کوچکترین و سبک ترین قدرت تقویت کننده هدفون آنالوگ در بازار است. پوسته آمپر از یک ماده پلی کربنات تقویت شده ساخته شده است که Audio Periodic Audio می گوید مقاومت بسیار زیادی در برابر ترک خوردگی دارد.

نیکل یک امپدانس ورودی 10k اهم را برای اطمینان از تقویت کننده در دستگاه هوشمند خود و یا کامپیوتر هرگز تأکید نمی کند. صدای دوره ای می گوید 99 درصد صدای ضعیف که از آن منابع دریافت می کنید را حذف می کند. ورودی های نیکل AC به منظور از بین بردن هر گونه مسائل از جبران DC (که می تواند وزوز و مسائل دیگر) حذف شده است. مدار آمپلی فایر DC بر خروجی وصل شده است، پهنای باند از 8Hz تا 80kHz، نسبت سیگنال به نویز 105dB، اعوجاج هارمونیک مجموع کمتر از 0.005 درصد و بیشتر از 80dB از جدایی کانال است. اندازه گیری های صوتی دوره ای در 32 مگا وات (179 مگاوات) انجام می شود. این یک سطح معمول گوش دادن محسوب می شود و حداکثر آن نیست.

همچنین بخوانید:  Full Nerd ep. 136: مادربردهای AMD B550 ، کاوشگر لوازم جانبی پرنعمت کامپیوتر در گاراژ گوردون

نیکل توانایی 250 مگاوات برق را در هر کانال قدرت مداوم را به یک بار 32 وات و تقریبا 500 مگاهرتز در هر کانال به بارهای 16 و 8 اهمی می دهد. یک نماینده از Audio Periodic گفت که آنها حتی نیکل را روی بلندگوهای خانگی با راندمان آزمایش کرده اند.

باتری دستگاه همراه خود را تخلیه نخواهد کرد.

نیکل عمر باتری خود را باتری های هوشمند خود را تخلیه نخواهد کرد. نیکل، همراه با یک همراه قابل حمل، همراه با باتری لیتیوم پلیمر 280 میلیآمپری قابل شارژ است که صدای دوره ای می گوید تا 10 ساعت زمان پخش در سطوح گوش دادن با صدای بلند ارائه می شود. باتری یک طراحی با قدرت بالا است که به طور کامل ظرف 30 دقیقه از طریق یک پورت micro-USB شارژ می شود.

 مشخصات دقیق باتری نیکل صوتی دوره ای

مشخصات دقیق باتری نیکل

باتری به طور کامل از مرحله تقویت کننده با یک
مدار منبع تغذیه +/- 5V گسسته. من از نیکل در هنگام شارژ آن استفاده کردم و هرگز سر و صدای شارژ یا تداخل ندیده بودم. نسبت سیگنال به نویز نیکل باقی می ماند که آیا آن را شارژ یا در حال اجرا با باتری است.

ایمنی از دخالت سلولی

تلفن های همراه می توانند تخریب دستگاه های الکترونیکی نزدیک – تضعیف شنیداری را تجربه کنید. نیکل به لطف تثبیت کننده آن Texas Instruments INA1620 از دیدگاه کاملی از نمایش PDetail مدار داخلی داخلی صوتی نیکل صوتی دوره ای است. ” width=”1200″ height=”800″ data-imageid=”100790800″ data-license=”Supplied Art”/> Audio Periodic

Detail دیدگاه مدار داخلی داخلی صوتی نیکل دوره ای

TI INA1620 EMI / RFI سخت شده است و نیکل تقریبا ایمنی به سر و صدای RF و GSM دارد. این بدان معنی است که شما می توانید نیکل را در کنار تلفن همراه خود قرار دهید با صفر ضربه.

تفاوت قابل توجه

من نیکل را با Focal Clear و Beyerdynamic Amiron Headphones در آیفون XS، با استفاده از Tidal و همچنین موسیقی با کیفیت بالا و از دست رفته جریان از سرور موسیقی من Roon Nucleus جریان دارد. من مراقب بودم که در مقایسه با A / B مقایسه کنم.

Focal Clear امپدانس 55 اهم را با حساسیت 104dB ارائه می دهد. امپدانس Amiron Home 250 و با حساسیت 102dB است. در حالی که شما می توانید از هر یک از این هدست ها با یک گوشی هوشمند استفاده کنید، هر دو از عملکرد بالاترین خود رنج می برند.

نیازی به گفتن نیست که طولانی شده است که تفاوت نیکل را در موسیقی نیکل بلافاصله بهبود یافته و عملکرد را از طریق هر دو هدفون بهبود داد.

پخش "لایکشن" لورن دیلل با هیجان انگیز بودن نیکل در مخلوط بسیار هیجان انگیز بود. باس تاثیر و کنترل بیشتری داشت. ارائه کلی ترانه نیز پویاتر بود. به طور خاص، کوروهای صدای مخالفت با آهنگ، به طوری که با نیکل زندگی جدیدی به دست می آیند، زنده ماندند. صداها در تعریف و اصلاح بیشتر قرار گرفتند. با استفاده از نیکل از ترکیب و پخش "شما می گویند" مستقیما از آیفون XS ساخته شده این آهنگ صدا نسبتا کسل کننده است. Nickel به سادگی عملکرد فنی را تغییر نداد؛

 نیکل صوتی دوره ای صوتی دوره ای

نیکل صوتی دوره ای

آهنگ بعد از آهنگ، من جزئیات بیشتری را متوجه شدم، کنترل بهتر، حساسیت کمتری داشتم، در نهایت، مشارکت بیشتر موسیقی. به عنوان مثال، در آلبوم جدید Dido، هنوز در ذهن من ، باس "Take You Home" فورا در مقایسه با آیفون بازی های نیکل شدید شد.

من همچنین اشاره کردم که نیکل توانایی صدای گرمی و غنی تر از موسیقی را بیرون بیاورید. "جهنم پس از این" Dido در تعادل تونال از طریق نیکل به مراتب بهتر بود، تا جایی که من متوجه شدم که بیشتر احساسی به موسیقی و عملکرد هنرمند تبدیل شده است. اما توانایی نیکل برای تنفس زندگی و رنگ در گیتار در "برخی از نوع عشق" بود که به پایان رسید لمس

لوازم جانبی صوتی مورد نیاز است

تقویت کننده هدفون نیکل دوره صوتی دارای توانایی بی نظیر برای ایجاد موسیقی از طریق هدفونهایی که بیشتر دوستشان دارید، حتی در یک دستگاه هوشمند یا رایانه معمولی، زنده هستند. هدفون با کیفیت بالا و قوطی های دشوار برای رانندگی بیشترین سود را خواهند داشت. برای اینکه خودتان قضاوت کنید، اما احتمالا نیکل برای استفاده از هدفون های مبتنی بر هدفون یا استفاده از دستگاه های هوشمند خود با هزینه ای مناسب نیست.

به گفته ی من، نیکل را به عنوان یک ضروری طبقه بندی می کنم. لوازم جانبی برای عاشق موسیقی و یا صوتی که مایل به استفاده از هدفون با کیفیت بالا بدون هیچ زحمتی و هزینه نیز حمل DAP اختصاص داده شده با کیفیت بالا است. اندازه نیکل کوچک، وزن سبک، عمر باتری بسیار عالی و عملکرد ساده، آسان بودن استفاده در هنگام حرکت است. و مزایای صوتی به سادگی سمی است.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای TechHive، از صفحه فیس بوک یا خوراک Twitter ما دیدن کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image