علمی و فناوری

مدیر Huawei گفت: "HarmonyOS قادر خواهد بود طی 2 سال با iOS اپل رقابت کند."

در اوایل سال جاری ، وزارت بازرگانی ایالات متحده [هواوی] را به لیست سیاه [براساسادعاهاییمبنیبرنصبشرکتچینیدرتجهیزاتشبکهخودکهتهدیدیبرایامنیتملیبرایایالاتمتحدهاست،اختصاصدادایالتهاایننامزدهمهشرکتهایآمریکاییراازداشتنهرگونهروابطتجاریباشرکتچینیمحدودمیکرددرنتیجه،دیگرهوآویمجازبههمکاریبا Google نبود ، بنابراین ، هر تلفن هوشمند آینده ای از طرف این شرکت از خدمات Google خارج از جعبه پشتیبانی نمی کند.

چند هفته پس از ممنوعیت ، آن را آشکار کرد. که هواوی از سال 2012 در سیستم عامل مخفی کار می کرده است. در حالی که در گذشته گزارش ها حاکی از آن بود که Huawei اولین گوشی هوشمند خود را که در سیستم عامل توسعه یافته داخلی خود اجرا می شود تا پایان سال جاری راه اندازی کند ، در صورت برداشته شدن ممنوعیت ایالات متحده ، اما به واقعیت تبدیل نشده است. در عوض ، شرکت چینی جدیدترین خط تلفن هوشمند خود را ، سری Mate 30 را با AOSP (پروژه منبع باز آندروید) راه اندازی کرد ، اما همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، از سرویس Google Play پشتیبانی نمی کند.

همچنین بخوانید:  Full Nerd ep. 136: مادربردهای AMD B550 ، کاوشگر لوازم جانبی پرنعمت کامپیوتر در گاراژ گوردون

با این وجود ، این است اکنون رسمی است که سیستم عامل مخفی Huawei به نام HarmonyOS (HongMeng در چین) شناخته می شود و این شرکت دستگاهی را اجرا کرده است که این سیستم عامل را اجرا می کند ، که Honor Vision TV است. واضح است ، این عامل در مرحله فعلی خود به هیچ وجه آماده اجرای روی تلفن های هوشمند نیست. اکنون زبان انگلیسی (در اصل چینی) در دسترس است. در مصاحبه ، مقام ارشد هواوی ادعای جسورانه ای کرد و گفت که سیستم عامل توسعه یافته داخلی آنها ، که همانطور که ​​می دانیم HarmonyOS است ، می تواند با رقبای برتر مانند iOS اپل رقابت کند. یک دوره 2 ساله وی در ادامه این بیانیه را اضافه کرد:

"من فکر می کنم کمتر از دو تا سه سال طول بکشد. از آنجا که من بخشی از رهبری شرکت هستم ، هنگام بحث در مورد جدول زمانی باید کمی محافظه کارتر باشم. در غیر این صورت ، من ممکن است به فشار زیادی بر کارمندان خود برسم. "

یک مقام ارشد همچنین تصریح کرد که هواوی در حال حاضر شاهد کاهش 10 میلیارد دلاری در تحلیلی خود است. درآمد فروش مورد انتظار به دلیل عدم توانایی در استفاده از محصولات Google در تلفن های هوشمند هواوی. حتی پس از این ، این شرکت درآمد کل 401.3 میلیارد یوان (58.3 میلیارد دلار) را در نیمه اول سال 2019 منتشر کرد که نسبت به سال گذشته 23.2 درصد بیشتر است.  ژنگفی رن ، بنیانگذار هواوی و مدیرعامل [19659003] وقتی در مورد آینده گوگل و هواوی از وی سؤال شد ، اظهار داشت:

"ما هنوز امیدواریم که همچنان به استفاده از سیستم عامل گوگل ادامه دهیم ، و ما همچنان به همکاری دوستانه با گوگل متعهد می شویم" ، "ما باید از نظر نرم افزار. ما در مورد معماری بزرگ نرم افزار کمی ضعیف هستیم. "

در کل ، هواوی نسبت به سیستم عامل عملی خود توسعه یافته بسیار اطمینان دارد. در حالی که این منابع را برای تحقق وعده های خود فراهم می کند ، سفر آسان نخواهد بود و باید صبر کنیم و ببینیم آینده برای شرکت

همچنین بخوانید:  صفحه نمایش XIDU Tour Pro با وضوح بالا از چشم کودکان شما محافظت می کند

( از طریق ) چه تاثیری می گذارد. : Meizu 16T که توسط فروشگاه اینترنتی ذکر شده است ، با 2499 پوند (350 پوند) شروع می شود

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image