علمی و فناوری

مدیر کل تلویزیون شیائومی ادعا می کند تلویزیون ردی به زودی خواهد آمد

به نظر می رسد تلویزیون چیزهای جدید جدیدی است که هم اکنون شرکت های گوشی های هوشمند در آن می خواهند. افتخار با Honor Vision چلپ چلوپ بزرگی به بازار زد. OnePlus در حال حاضر در حال ساخت تلویزیون هوشمند خود است. اکنون ، زیر نام تجاری Xiaomi Redmi امیدوار است خیلی زود وارد بازار تلویزیون شود.

در اوایل امروز ، لی Xiaoshuang ، مدیر کل بخش تلویزیون Xiaomi یادداشتی را درباره آینده تلویزیون Redmi در Weibo به اشتراک گذاشت. وی خاطرنشان کرد: تلویزیون شیائومی تیم قدرتمندی دارد و از لحاظ کیفیت تصویر ، جلوه های صوتی و سیستم ها از عملکرد فوق العاده ای برخوردار است. رسیدن به سطح تلویزیون شیائومی زمان خواهد برد. وی همچنین افزود ، "فهمیدم که دوستان بسیار قدرتمند هستند و باید به آن توجه کنند."

همچنین بخوانید:  شیائومی تصفیه کننده Mi Water "عدس" را با استفاده از فیلتراسیون اسمز معکوس 4 سطحی راه اندازی می کند

پیش از این ، تلویزیون Redmi قبلاً با کد محصول "L70M5" در لیست مرکز صدور مجوز کیفیت ملی چین ظاهر شده بود. صدور گواهینامه محصول در تاریخ 19 ژوئیه با نام TPV Technology (Xiamen) Co. صادر شد. از این گذشته ، تلویزیون نیز مدتی قبل گواهینامه 3C را بدست آورد.

در همین حال ، شایعه می شود که تلویزیون Redmi خواهد بود. در دو اندازه – 40 اینچ و 70 مدل اینچ موجود است و هر دو تلویزیون با وضوح 4K UHD مجهز خواهند شد. این مستقیماً با تلویزیون هوشمند هوآوی و تلویزیون هوشمند OnePlus هوشمند رقابت خواهد کرد. ما انتظار داریم تلویزیون Redmi در ماه سپتامبر یا اوایل سال جاری اعلام شود.

همچنین بخوانید:  چرا محدودیت سرعت و فناوری‌های ایمنی مدرن، جان ما را نجات نخواهند داد؟

UP NEXT: Redmi Note 8 به ظاهر 3C دارای شارژر سریع 18W

( منبع ) [19659007]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image