علمی و فناوری

مدیر عامل OnePlus فناوری MEMC را در OnePlus 8 توضیح داده و برنامه های پشتیبانی شده را فاش می کند

از آنجا که از سری OnePlus 7 ، این شرکت تصمیم گرفته است برای سری پرچمداران سالانه خود به استاندارد های پانل نرخ تراز بالاتر برود. این حتی در مورد سریال OnePus 8 صادق است ، زیرا تأیید می شود با یک صفحه نمایش 120 هرتز وارد شوید. اکنون ، پیت لاو ، مدیرعامل OnePlus ، فناوری جدید MEMC را در دستگاه توضیح داده و همچنین برنامه هایی را که از سیستم جدید پشتیبانی می کنند ، فاش کرده است.

سری OnePlus 8 ، همانطور که گفته شد ، دارای سرعت تازه ای بالا و از این مزیت استفاده کنید ، همچنین با فناوری MEMC (تخمین حرکت و جبران حرکت) وارد می شود. این فناوری امکان صاف کردن محتوای بصری را که بطور طبیعی در چنین فریم بالا ضبط نشده است به شکلی نمایش داده می شود که متناسب با نرخ بازخوانی بالای نمایشگر باشد. به عنوان نمونه خشن ، فیلمی که عموماً در 21-24fps فیلمبرداری می شود ، اکنون می توانید با سرعت تازه ای بالاتر از 120 هرتز تماشا شود.

همچنین بخوانید:  مسدود کردن اعلانیه‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی حجیم در مرورگر کروم

OnePlus با قرار دادن یک تراشه اختصاصی در کنار یک الگوریتم اختصاصی به این هدف دست می یابد تا آن را "بوم شناسی با فریم بالا" بنامد. این شامل بازی ، فیلم و حتی برنامه های پخش آنلاین است که هم اکنون با نرخ فریم نرم تری قابل مصرف هستند. فناوری جدید MEMC از این شرکت با عنوان High Frame 2.0 برچسب خورده است ، و برای حل مشکل صفحه نمایش با سرعت بالا در تلفن های هوشمند که هیچ محتوای سرعت تازه ای برای نمایش ندارند ، گنجانده شده است.

همچنین بخوانید:  AOC مانیتورهای گیمینگ سری G2 را رونمایی کرد
 OnePlus
برنامه هایی که پشتیبانی از فناوری جدید MEMC

برنامه هایی که از این ویژگی جدید پشتیبانی می کنند شامل YouTube ، Netflix ، Amazon Prime Video ، Hotstar ، VLC ، MX Player و حتی برنامه گالری اختصاصی آن است. به طور مشابه ، سایر برنامه های شناخته شده چند رسانه ای چینی نیز پشتیبانی می شوند در حالی که عناوین بازی های مختلف نیز گنجانده شده است. به طور کلی شناخته شده است که بازی با نرخ تازه سازی بالاتر ، تاخیر را کاهش می دهد و عملکرد کلی بازی بازیکنان را نیز بهبود می بخشد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image