علمی و فناوری

مدیر عامل OnePlus درباره کمبود تبلیغات در سیستم عامل اکسیژن بحث کرده و تلویزیون OnePlus را اعلام کرد که سال آینده اعلام می شود

در مصاحبه اخیر ، مدیرعامل OnePlus پیت لاو در مورد توسعه OnePlus به عنوان یک برند ، دیدگاه محصولات و نحوه طراحی دستگاه های خود صحبت کرد. ما بینش مدیرعامل درباره شرکت خود و همچنین اصول و فلسفه های آنها راجع به محصولات آینده خود بینش بسیار جالبی به دست می آوریم.

طبق گفته پیت لاو ، OnePlus بیش از همه بهترین ویژگی های دستگاه های بعدی خود را دارد زیرا آنها ارزش افزوده می کنند. بسیاری از تفاوت های بین تلفن های همراه بالا و تلفن های معمولی در جزئیات وجود دارد. اگر از 90Hz استفاده می کنید ، نمی توانید به 60Hz برگردید. "وی گفت که وقتی یک اتومبیل 1000،000 دلاری می خرید ، نگرانی اصلی این نیست که موتور چقدر قدرتمند باشد ، بلکه جزئیات و طرز کار است.

همچنین بخوانید:  اپل برای کسب اکثر تجارت مودم گوشی هوشمند اینتل

وقتی از وی پرسیده شد که چرا OnePlus مانند سایر تولید کنندگان تبلیغات را در سیستم عامل خود فشار نمی دهد ، پیت ادعا می کند که این شرکت بر اساس تجربه کاربر تصمیم گیری می کند. اگر یک افزودنی چیزی به تجربه کاربر اضافه نکند ، شرکت دیگر آن را به دستگاه اضافه نمی کند. آنها همچنین تصمیم گرفتند که جک هدفون را از OnePlus 7T Pro حذف کنند ، بنابراین ، بله.

مصاحبه کننده در ادامه می پرسد که آیا این به طور جدی می تواند درآمد آنها را تأثیر بگذارد. او معتقد است اگر محصولی ساخته شده باشد ، به طور طبیعی درآمد کسب خواهد کرد. "من هیچ تبلیغی ندارم ، اما می توانم با فروش کمی دستگاه هایم پول بیشتری کسب کنم." وی همچنین به افزایش قیمت های OnePlus می پردازد و ادعا می کند که این شرکت در ساخت دستگاه های ارزان تر تلاش نمی کند بلکه دستگاه هایی است که ارزش خوبی را نشان می دهند.

همچنین بخوانید:  OnePlus 7 Pro Roundup شایعه: همه چیز شما باید بدانید (مشخصات، قیمت، انتشار)

سرانجام ، پیت لاو همچنین به ما می گوید که تلویزیون OnePlus OnePlus برای انتشار چین حدود سال آینده تنظیم شده است. وی پیشتر گفته بود که این شرکت به سختی تلاش می کند تا تلویزیون OnePlus را در مناطق آمریکای شمالی ، اروپا و چین راه اندازی کند به محض ایجاد مشارکت با بیشتر ارائه دهندگان محتوای محلی و منطقه ای.

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image