علمی و فناوری

مدیر عامل شرکت Huawei که بطور شبانه روزی کار می کند ، بودجه تحقیق و توسعه به 20 میلیارد دلار افزایش یافته است

Huawei Technologies Co Ltd اما یکی از مارک های بسیاری است که به دلیل شیوع اخیر Coronavirus رنج می برد. اگرچه ممکن است سرانجام به محض بازگشت کارگران و شروع مجدد فعالیت ، اوضاع در حال تثبیت باشد ، مدیرعامل شرکت همچنان در انتظار یک ضربه مالی است. علیرغم این ، این شرکت بصورت شبانه روزی کار می کند و همچنین بودجه تحقیق و توسعه خود را نیز گسترش می دهد.

 هواوی
مدیر عامل و بنیانگذار هواوی ، رن ژنگفی در مصاحبه اخیر خود با SCMP (South China Morning Post)

غافل از این ، چین اخیراً با همه گیری ویروسی که دولت محلی را به تعطیل کردن خطوط تولید ، دفاتر و کارخانه ها سوق داده بود ، مورد اصابت قرار گرفت. این امر صنایع مختلف ، به ویژه بازار تلفن های هوشمند را که بیشتر خطوط مونتاژ آن در چین بود ، تحت تأثیر قرار داده است. هواوی یکی از این برندها بود و از دستور دولت نیز پیروی می کرد. اکنون ، این شرکت بصورت شبانه روزی کار می کند ، و هزاران کارمند ساعات کار اضافی دارند.

همچنین بخوانید:  راه‌اندازی کمپین کمک به سیل‌زندگان از طریق رمز‌ارز‌ها

طبق گفته رن ژنگفی ، مدیر عامل و بنیانگذار هواوی قصد دارد علیرغم رکود مالی در اوایل سال 2020 ، تحقیق و توسعه خود را تقویت کند. این برنامه باعث افزایش بودجه تحقیق و توسعه غول فناوری چین با 5.8 میلیارد دلار به بیش از 20 میلیارد دلار خواهد شد. Huwaei همچنین یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده تجهیزات مخابراتی است و برای ایجاد بیشتر فن آوری جدید نه تنها برای سود بلکه برای مقابله با بحران کنونی انگیزه داشته است.

همچنین بخوانید:  نسل جدید رنو کپچر رونمایی شد

 هواوی

رن اظهار داشت: "بیش از 20،000 دانشمند ، متخصص و مهندس در طول تعطیلات سال نو قمری اضافه کاری کار کردیم زیرا ما در حال مسابقه هستیم تا جدید [technologies] را توسعه دهیم. " به عبارت دیگر ، در حالی که توقف ناگهانی یک محصول باعث ایجاد مکث در بسیاری از نصب شده ها شده است ، هواوی قصد دارد از طریق آمار مالی کار کند و براساس پیشنهادات خود پیشرفت کند. این شرکت ابتدا در 3 فوریه سال 2020 ، زودتر از بسیاری از مارک های دیگر پس از برچسب زدن در دولت چین ، فعالیت خود را از سر گرفت. هوآوی این ویژگی را در حالت EMUI Smart Charging Mode در EMUI اضافه می کند که از سلامت باتری محافظت می کند.

همچنین بخوانید:  چگونه یک سفر هوایی راحت با هواپیما داشته باشیم؟

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image