علمی و فناوری

مدیرعامل Realme فاش می کند چه موقع گروه تناسب اندام راه اندازی خواهد شد

با راه اندازی Realme 5i ، مادهاو شث ، مدیر عامل Realme اولین ردیاب تناسب اندام این شرکت را اذیت کرد. شایعاتی در مورد طراحی و ویژگی های ساعت مشاهده شده است ، که متأسفانه بیشتر نادرست بوده است. امروز ، ما اکنون اطلاعات رسمی در مورد راه‌اندازی دستگاه داریم.

در آخرین قسمت AskMadhav (قسمت 14) ، از مدیر عامل خواسته شده است که چه زمانی ردیاب تناسب اندام Realme راه‌اندازی خواهد شد. مدیر ارشد نشان داد که ردیاب تناسب اندام ماه آینده رونمایی خواهد شد ، با کمال تعجب ، او تاریخ دقیقی را افشا نکرد.

همچنین بخوانید:  قیمت های ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای سری Galaxy Note10 به بیرون در آمد

 Realme Fitness Band

گروه بدنسازی Realme باید ردیابی مناسب برای تناسب اندام باشد. سریال Mi Band و همچنین افتخاری و هوآوی همچنین هوآوی ردیاب های تناسب اندام خود را نیز انجام می دهد.

سایر اطلاعات فاش شده در این ویدئو ورود Android 10 برای Realme 5i در ماه مه 2020؛ بدون فیلم بوکه حالت Realme 3 Pro به دلیل نداشتن ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری. و یک به روزرسانی OTA برای رفع مشکل نویز پس زمینه که روی Realme Buds Air تأثیر می گذارد. با این حال ، بروزرسانی تا ماه مارس به پایان نمی رسد. وی همچنین فاش کرد که انواع رنگ زرد و سیاه گوشهای TWS از ماه آینده قابل دسترسی خواهد بود. وی همچنین اضافه کرد که تمام تلفنهای Realme که امسال راه اندازی شده اند به مدت دو سال به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کنند.

همچنین بخوانید:  چهارمین دوره از سری مسابقات ICT Challenge به‌میزبانی دانشگاه گلستان برگزار می‌شود

( منبع ، از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image