علمی و فناوری

ما یک کامپیوتر بازی توانمند 300 دلاری می سازیم. باور کنید!

زرق و برق در بازی های رایانه ای ، عناوین اصلی مانند 3950X AMD ، 9900K Intel و RTX 2080 Ti Nvidia را احاطه کرده است ، اما بسیاری از مردم وقتی صحبت از بودجه خود می شود ، در نقطه مقابل طیف زندگی می کنند. بنابراین اگر هزینه زیادی برای کامپیوتر ندارید ، Athlon 3000G 50 دلاری AMD می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

APU 2 هسته ای ، 4 رشته ای 3000G APU در اواسط نوامبر 2019 راه اندازی شد و همراه با گرافیک Vega 3 است – بنابراین وقتی با یک مادربرد بودجه ، رم و ذخیره سازی جفت شوید ، می توانید یک رایانه بازی متوسط ​​را با قیمت 300 دلار بچرخید. (اگر واقعاً نیاز دارید بودجه خود را به استخوان نزدیک کنید) این کار را حتی کمتر انجام دهید.) و اکنون که GeForce Now راه اندازی شده است ، می توانید سرویس پخش بازی را با رایانه ای کم مصرف ترکیب کنید تا بزرگترین بازی های امروز را انجام دهید (تعدادی از آنها با ردیابی پرتویی!) ، چیزی که قبلاً به سخت افزار بالاترین سطح نیاز داشت.

همچنین بخوانید:  پروازهای ایران به لبنان متوقف شد

با توجه به امکانات ، تصمیم گرفتیم که یک سیستم Athlon 3000G را کنار هم قرار دهیم و آنرا آزمایش کنیم. و ما آن را زنده انجام دادیم!

به طور کلی ، این ساختمان خود ساده و بی نظیر بود. هنگامی که به آزمایش عملکرد بازی در مورد بازی های محلی و GeForce Now رسید ، اما کمی وحشتناک شد. در واقع ، تلاش برای پاسخ به این سؤال "آیا می توان Crysis را اجرا کرد؟" منجر به یک بخش 2 جداگانه به آزمایش ما شد.

اگر می خواهید همه اکتشافات ما را در زمان واقعی ببینید ، مانند اینکه چگونه Crysis با بعضی از نصب های 64 بیتی ویندوز 10 خوب بازی نمی کند ، فیلم های ما را بررسی کنید. و اگر می خواهید کامپیوتر شخصی مشابه خود را بسازید ، می توانید از لیست قسمت های زیر به عنوان راهنما استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  صرفه جویی 265 دلار در یک اشتراک سه ساله به GlassWire Elite

لیست فهرست پیشنهادی ما *:

* برای جریان ما ، ما یکسری تعویض قطعات را بر اساس آنچه در آزمایشگاه ما وجود دارد ، اما آنها مشابه این پیشنهادات فوق بودند.

افزودنی اضافی:

توجه: هنگامی که بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image