علمی و فناوری

مایکروسافت Wunderlist را در ماه مه سال 2020 چک می کند

خوب ، شما نمی توانید استدلال کنید که مایکروسافت به اندازه کافی به کسی توجه نمی کند. مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد سرویس لیست Wunderlist to do های خود را در تاریخ 6 ماه مه 2020 خاموش کند.

هنوز هم می توانید از آن Wunderlist استفاده کنید ، اگرچه مایکروسافت در حال ثبت نام جدید است. شما می توانید داده های خود را از Wunderlist remove حذف کنید یا همانطور که مایکروسافت امیدوار است ، آن را به برنامه To-Do خود این شرکت صادر کنید.

مایکروسافت در ابتدا برنامه Wunderlist را در سال 2015 خریداری کرد ، و سپس در سال 2017 گفت که برنامه ریزی کرده است به Wunderlist را به نفع یک برنامه مشابه ، توسعه یافته به نام To-Do ، فاز کنید. از آن زمان ، To-Do در برنامه های دیگر مانند Outlook ایجاد و یکپارچه شده است تا یک سرویس یادداشت برداری جامع تر را در چندین برنامه مایکروسافت ارائه دهد.

همچنین بخوانید:  آنر اپلیکیشن جدیدی برای کمک به افراد دارای اختلال بینایی منتشر کرد

در آن زمان ، مایکروسافت گفت که Wunderlist در حالی که مایکروسافت عملکرد To-Do را پایین می آورد ، حفظ می شود. سخنگوی مایکروسافت در سال 2017 گفت: "ما در حال حاضر روی ویژگی های جدید برای Wunderlist کار نمی کنیم ، زیرا ما روی برنامه جدید ما ، Microsoft To-Do" تمرکز می کنیم. "یک بار سخنگوی مایکروسافت گفت:" هنگامی که اطمینان داشته باشیم که بهترین Wunderlist را در مایکروسافت گنجانده ایم. با این کار ، Wunderlist را بازنشسته خواهیم کرد. چرا اکنون این کار را انجام می دهیم؟ ما از انتشار ویژگی های جدید و به روزرسانی های بزرگ در Wunderlist جلوگیری کرده ایم ، بنابراین هرچه برنامه حفظ شود ، حفظ آن دشوارتر می شود. "تیم Wunderlist مایکروسافت در یک پست وبلاگ نوشت . "با پیشرفت فناوری به پیشرفت ، ما نمی توانیم تضمین کنیم که Wunderlist همانطور که ​​باید ادامه خواهد داد یا همان طور که ​​می خواهیم آن را ادامه دهیم.

همچنین بخوانید:  سفر در میان ستارگان؛ آیا ما برای ترک زمین آماده‌ایم؟

" "با آخرین به روزرسانی های ما ، ما اطمینان داریم که بهترین جایگزین برای Wunderlist در حال حاضر و بنابراین ما معتقدیم که زمان مناسب برای انجام حرکت بعدی است. "

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image