علمی و فناوری

مایکروسافت یک افزونه جالب Xbox را برای Microsoft Edge: Xbox New Tab ارائه می دهد

مایکروسافت یک الحاق Xbox جدید برای Microsoft Edge منتشر کرده است که خطوط کار بین خانه و تاخت و تازگی را در جریان بازی های مورد علاقه شما تار می کند. و سلام ، کسی که می گوید مرورگر وب شما نمی تواند کمی سرگرم کننده داشته باشد؟

برنامه افزودنی جدید Xbox New Tab برای Microsoft Edge جدید طرح های Edge را تغییر می دهد و از طرح های الهام بخش و اطلاعاتی استفاده می کند. صفحه های جدید برگه برای اضافه کردن گزینه چهارم: صحنه ها و هنر از بازی های محبوب Xbox و همچنین لینک های سریع به جریان های بازی محبوب. (عجیب و غریب ، تمام جریانهای برجسته نمایش داده شده به Twitch نمایش داده می شوند ، اما میانبر اختصاصی به سرویس میکسر مایکروسافت نیز وجود دارد.)

اگرچه مایکروسافت برنامه جدیدی را در صفحه مایکروسافت پاداش هایی که از آنها بازدید کردیم ، تبلیغ کرد ، اما پسوند هنوز هم بسیار مناسب است. در اوایل چرخه عمر خود: نسخه 0.0.0.5 ، مطابق با صفحه الحاقات. (نسخه مرتبط با در فروشگاه وب Chrome ، با نسخه 0.0.0.8 قرار دارد.)

همچنین بخوانید:  اگر Xiaomi Mi TV را فقط 199.99 دلار از GeekBuying خریداری کنید [Coupon]
 xbox پسوند برگه جدید Microsoft edge Mark Hachman / IDG

نمای جایگزین از Xbox New پسوند Tab برای Microsoft Edge ، محتوای Xbox Game Pass را نشان می دهد.

وقتی یک برگه جدید را با استفاده از پسوند Xbox باز می کنید ، یک گرافیک بزرگ و با الهام از بازی را به عنوان پس زمینه برگه مشاهده می کنید ، از یک منوی کوچک قابل تنظیم است. در گوشه بالا سمت چپ این فهرست به شما امکان می دهد از میان بازی های محبوب Xbox-A gems Empires 2 ، Gears 5 ، Forza Horizon 4 و Sea of ​​Thieves را انتخاب کنید ، تا بتوانید فقط چند مورد را نام ببرید. برای انتخاب چند گزینه گرافیکی پس زمینه از هر یک. جعبه جستجوی بزرگ و دارای قابلیت بینگ در بالای صفحه ظاهر می شود.

در زیر جعبه جستجو ، مایکروسافت پیوندهایی به محتوای خاص بازی اضافه کرده است. با پیکربندی گزینه Gears 5 ، میانبرهایی برای Gears5.com ، صفحه Gears of War Twitter و صفحات فیس بوک ، به علاوه کانالهای Gears در YouTube ، Twitch و Mixer وجود دارد. (مقدمه تبلیغاتی که دیدیم حاکی از آن است که می تواند یک لینک مستقیم به سرویس بازی Pass مایکروسافت نیز برقرار شود ، اما یا مایکروسافت به اشتباه به اشتباه آن اطلاعات را منتشر کرد یا در حال حاضر زنده نیست.)

همچنین بخوانید:  اپل سرویس; گارانتی رسمی اپل با الماس پایتخت

هرچند ریز عکسها جالب تر است. جریانهای پخش شده از بازی که اکنون در پایین صفحه ظاهر می شود. در آنجا ، کاربران می توانند به محتوای زنده که اکنون بازی را نشان می دهد ، شیرجه بزنند.

 xbox xbox پسوند برگه جدید برای مجوزهای لبه Mark Hachman / IDG

صفحه نمایش مجوزهای افزودنی Xbox New Tab مایکروسافت.

مجوزهای ضمیمه شده به پسوند Edge به اندازه کافی گسترده هستند تا اندکی مرعوب باشند ، اما به نظر می رسد نسبتاً خوش خیم هستند. در مجوزهای "دسترسی به سایت" که در تصویر بالا قابل مشاهده است ، برای مثال ، Edge به برنامه افزودنی New Xbox Tab اجازه می دهد تا "به این افزونه اجازه دهید همه داده های شما را در وب سایت هایی که بازدید می کنید بخوانید و تغییر دهید." در تجربه کوتاه من در استفاده از برگه ، هنوز یک اعلان پنجره را مشاهده نکرده ام ، اما برنامه افزودنی ممکن است شما باشد. در اینجا آنها هستند:

  • هنگام باز کردن برگه جدید ، صفحهای را که می بینید تغییر دهید
  • تاریخچه مرور خود را بخوانید
  • اعلان های نمایش
  • ارتباط با وب سایت های همکاری
  • برنامه ها ، برنامه های افزودنی و مضامین خود را مدیریت کنید [19659019مطمئناً،XboxTabجدیدبرایEdgeممکناست پسوند تولیدی ترین Edge که شما می توانید اضافه کنید نیست. اما اگر می خواهید (و یا نیاز دارید) در حین باز کردن یک برگه جدید ، حواس پرتی مختصری داشته باشید ، ممکن است این مسئله فقط باشد.

    توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image