علمی و فناوری

مایکروسافت یکبار مرده رنگ را با کنترل های صفحه کلید جدید و پیشرفت های دسترسی به ارمغان می آورد

ویندوز 10 یک بار محکوم شده است مایکروسافت رنگی شده است نه تنها باطل شده است ، آن نیز ظاهرا یک اجاره جدید در زندگی داده شده است. نرمافزار مورد علاقه خود که قبلا به عنوان «تخفیف» نامگذاری شده بود و همه چیز به جای مایکروسافت به سطل زباله منتهی شد، در حال به دست آوردن قابلیتهای جدید در به روز رسانی ویندوز 10 مه 2019 ، شرکت این هفته را نشان داد. [1965،9002] "ما صفحه کلید را به عنوان یک مکانیسم ورودی اولیه معرفی کرده ایم"، براندون لبلان، مایکروسافت در وبلاگ ویندوز انسیس نوشت. "مایکروسافت رنگ در حال حاضر کاملا با عملکرد ماوس و چند لمسی ورودی قرص، اما مشتریان در حال حاضر قادر به استفاده از نرم افزار و رسم تنها با صفحه کلید خود را." بهبود همه شما را به حرکت مکان نما با فلش های صفحه کلید خود را، فعال کردن ابزار با نوار فضا و موارد دیگر.

همچنین بخوانید:  OnePlus 7 Pro تقاضای اضافی OnePlus را مجبور به عرضه مجدد سایر مناطق به چین می کند

مایکروسافت این پیشرفت ها را به عنوان یک ارتقاء دسترسی در نظر می گیرد. LeBlanc می گوید: رنگ همچنین با خوانندگان صفحه نمایش مانند ویندوز رارتر پس از زمین های به روز رسانی در ماه 2019 رفتار خواهد کرد.

 مایکروسافت کنترل صفحه کلید را بررسی می کند مایکروسافت

برخی از کنترل های صفحه کلید جدید مایکروسافت رنگ

گزارش رنگ مرگ به نظر می رسید به شدت اغراق آمیز بود، و این خبر بسیار خوشایند است. مایکروسافت رنگ ممکن است از سیستم عامل ویندوز سال گذشته جلوگیری کند، اما هنوز از ابزار ساده و ساده برای روزهای بیشتر استفاده می کنم. مطمئنا برنامه Paint 3D چند سالی را معرفی کرد و همه چیز را جالب می داند، اما به سادگی همان چیزی نیست.

همچنین بخوانید:  امتیاز شما را به ارزش 1750 دلار از دوره های برنامه نویسی برای قیمت شما انتخاب کنید

"هدف کل 3D Paint است برای ایجاد اشیاء و صحنه های کارتونی سه بعدی 3D و صحنه ها و به اشتراک گذاشتن آنها، "ما در راه اندازی برنامه جدید نوشتیم – یک عملکرد بسیار متفاوت نسبت به ویرایش تصویر غیر حساسیت که Paint Color فراهم می کند. همانطور که ما گفتیم در حالی که اعتراض مایکروسافت طرح اصلی رها کردن رنگ، "رنگ به عنوان یک ابزار سریع و کثیف برای تغییر اندازه عکس، doodling یک عکس سریع، و یا دسته بندی کامپوزیت سریع و یا موزاییک از هنر دیجیتال هک کردن است." این نوع از جدول- نرم افزاری که یک سیستم عامل جامع نیاز دارد .

به مایکروسافت برای رسیدن به احساسات جمعی خود، و برای ساختن این نرم افزار معروف برای افراد بیشتری بیشتر کار می کند. به دنبال کنترل های صفحه کلید جدید و پیشرفت های صفحه نمایش خوان در ویندوز 10 مه 2019 به روز رسانی در ماه جاری و رنگ زرد طولانی به نظر می رسد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image