علمی و فناوری

مایکروسافت گزارش داد که قرص Surface دو صفحه نمایش را تهیه می کند

مایکروسافت گزارش داده است که یک نسخه دوبعدی از دستگاه Surface نشان داده شده است، که در آن به نظر می رسد نسخه کوچکتر از مفهوم Twin Rivers اینتل در Computex در اواخر ماه مه نشان داد

طبق گفته The Verge ، گروهی از دستگاههای مایکروسافت در هفته گذشته دست به دست هم دادند، جایی که "کراوات شلوغی" دستگاه های جدید نشان داده شد. این سایت گزارش داد که این اسم به نام "Centaurus" است. مشخص نیست که آیا این یک تبلت قابل شارژ، قابل جابجایی یا کمی بزرگتر است.

مایکروسافت قبلا با نسخه های قابل حمل دیگر سخت افزاری Surface، مخصوصا 2018 Surface Go . کارکنان خرده فروشی مایکروسافت قبلا به PCWorld گفته اند که برو به عنوان واحد های زیادی به عنوان مایکروسافت امیدوار بود، با توجه به این که برو توسط پردازنده پنتیوم و توسط ویندوز 10 S اجرا شد، به عنوان مخالف ترکیب اینتل هسته / ویندوز 10 است سطوح دیگر بر اساس. مایکروسافت Surface Go را با قیمت 399 دلار ارزیابی کرده است، تخفیف مشخصی از سایر دستگاههای Surface

همچنین بخوانید:  سامسونگ Galaxy M11 با صفحه نمایش سوراخ و SD450 به زودی معرفی خواهد شد
 سطح 8 گیگابایت 128 گیگابایت آمازون

Surface Go مایکروسافت

Surface Go همراه با نسخه کوچکتر پوشش نوع مایکروسافت با این حال انتظار می رود که Centaurus مایکروسافت روند اخیر دستگاه های دوگانه را دنبال کند. ما شاهد طرح های دیگر است که این رویکرد را اتخاذ کردیم، اخیرا این مفهوم Intel Twin Rivers که شرکت در Computex نشان داد.

قابل توجه است که رودخانه های Twin به طور قابل توجهی مانند Surface به نظر می رسید، به خصوص که در فازی پارچه یادآور پارچه Alcantara استفاده شده توسط دستگاه های Surface است. اگرچه این نمایشگر به عنوان یک کتاب کمیک پیکربندی شده بود، این دستگاه همچنین به یکی از صفحات اجازه داد که به عنوان صفحه کلید نرم عمل کند.

همچنین بخوانید:  ریل می طی یک ماه ۵/۲ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در هند به فروش رساند

به گفته The Verge، "Centaurus" داده نشده است، و احتمالا شش ماه دور از راه اندازی. همچنین مشخص نیست که نسخه استاندارد ویندوز 10 یا نسخه Lite که مایکروسافت در حال توسعه است، عرضه کند.

آنچه که ما در مورد آن فکر می کنیم: سؤال های کلیدی دیگر باقی می مانند. اندازه مهم این است که یک وسیله کوچکتر و راحت تر قابل استفاده است، زیرا Centaurus برای مصرف محتوا بیشتر طراحی شده است، در حالیکه Surface Pros و Surface Books به طور سنتی برای ایجاد محتوا مورد استفاده قرار می گیرد. خط سطح Surface مایکروسافت همچنین دارای یکی از بهترین صفحه کلید در صنعت است و معلوم نیست که آیا مایکروسافت می خواهد این میراث را به نفع تایپ کردن روی شیشه بگذارد یا خیر. اپل آن را با اپل آزمایش کرد، سپس بعد از آن اعلام کرد که صفحه کلید اختصاصی iPad را اعلام کند. صرفنظر از آن، به نظر می رسد که مایکروسافت زمان زیادی برای انجام جزئیات دارد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image