علمی و فناوری

مایکروسافت مفهوم یک کلید اختصاصی آفیس را در یک نظرسنجی بسته شناور می کند

مایکروسافت ایده یک "کلید Office" را بر روی صفحه کلید PC شناور کرده است. چنین حرکتی فراتر از کنترل سیستم عامل است تا تشویق به استفاده از برنامه های Office شرکت، که به طور معمول نیاز به اشتراک است.

کاربر توییتر WalkingCat پنهان یک بررسی محدود است که از کاربران می خواهد که اگر صفحه کلید جدید Office را در جریان به روز رسانی ماه مه 2019 آزمایش کرده اند، از آنها سوال کند. یک سوال دوم از کاربران می پرسد اگر آنها از میان کلید های آفیس خاصی از جمله "کلید Office" به همراه O، T، W، X، P، D، N، Y، و L استفاده کرده اند. در نهایت، این بررسی می پرسد آیا کاربران دوست دارند برای دیدن کلید Office بر روی یک لپ تاپ.

کلید های ویژه برای محصولات مایکروسافت یک ویژگی ثابت از رایانه های شخصی ویندوز هستند. تقریبا هر صفحه لپ تاپ و دسکتاپ فعلی با یک کلید ویندوز اختصاصی برای کنترل توابع مختلف ویندوز همراه است. برای مثال، کلید ویندوز به همراه فلش راست، پنجره فعلی را به سمت راست صفحه نمایش می برد. در سال 2015 توشیبا اعلام کرد که لپ تاپ های خود را با یک کلید اختصاصی Cortana برای هدایت دیجیتال مأموریت مایکروسافت به فروش می رساند، هرچند این ویژگی همراه با کسب و کار PC شرکت است.

همچنین بخوانید:  معرفی کتاب «فروشگاه همه‌چیز» اثر برد استون

ارائه صفحه کلید با یک کلید اختصاصی آفیس خیلی دور نخواهد بود. احتمالا چنین کلیدی توابع اضافی خاصی را برای برنامه های Office مانند Word، Excel و PowerPoint ارائه می دهد.

Petri.com گفت که معتقد است مایکروسافت در حال آماده کردن فروش صفحه کلید دسکتاپ خود با کلیدهای Office روی آنها است. طبق گفته Petri.com، مایکروسافت به طور داخلی Holgate Mid و Holgate Low این صفحه کلید را می خواند. Petri.com پیشنهاد کرد که صفحه کلید را می توان در سقوط سنتی مایکروسافت از دستگاه های Surface معرفی کرد.

اما به لحاظ قانونی، یک صفحه کلید Office ممکن است مشکل ساز باشد. مایکروسافت قبل از اینکه بتواند محصولات خود را کمی راحت کند، دچار مشکل شده است. در دادگاه ایالات متحده آمریکا در مقابل پرونده مایکروسافت، قاضی پنیفیلد جکسون تصریح کرد که مایکروسافت به طور غیرقانونی مرورگر اینترنت اکسپلورر را به ویندوز وصل کرد – یک حکم که در نهایت در مورد تقاضای لغو شد.

همچنین بخوانید:  پردازنده‌های پنج نانومتری AMD Zen 4 تا سال ۲۰۲۱ به بازار می‌آیند

وضعیت با نرم افزار کمی متفاوت است. هر کامپیوتر ویندوز با کپی از ویندوز نصب می شود که کاربر به طور ضمنی با انتخاب آن رایانه به جای مک، یا سیستم با لینوکس نصب شده است. سازندگان کامپیوتر از جمله مایکروسافت و شرکای آن اغلب بسته های نرم افزاری را در اختیار دارند.

سازندگان لپ تاپ مانند Huawei دارای کلید های عملکردی اختصاصی هستند که میانبرهای خود را برای نرم افزار ابزار داخلی خود فراهم می کنند. بعضی ها ممکن است یک کلید اختصاصی آفیس را به عنوان یک استراتژی برای ارتقا اشتراک اشتراک پرداخت کنند، مخصوصا اگر کلید Office برای کلید لپ تاپ ها پیش فرض باشد. با فروش یک صفحه کلید ساخته شده به طور انحصاری برای دسکتاپ، مایکروسافت می تواند استدلال کند که تعدادی از رقبا همچنین صفحه کلید بدون یک کلید Office را ارائه می دهند که مشتریان را انتخاب می کند. در حال حاضر، مفهوم یک کلید اختصاصی Office هیچ چیز برای نگرانی نیست، اما ممکن است بر روی افق باشد.

همچنین بخوانید:  گوگل مپ مبتنی بر واقعیت افزوده برای مسیریابی افراد پیاده به‌زودی معرفی می‌شود

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک دیدن کنید یا ما توییتر خوراک.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image