علمی و فناوری

لیست های پیش پردازنده Ryzen 3000 پردازنده محدوده پتانسیل اورکلاک AMD را نشان می دهد

AMD پردازنده های Ryzen 3000 خود را برای شیر دادن به هر اونس ممکن از عملکرد طراحی کرد و فضای بسیار کمی را برای علاقه مندان فراهم می کند تا پدال را حتی به فلز نزدیک کنند. این لیست اصلی از لیست های مورد نیاز Case King و Silicon Lottery لیست تراشه های از پیش مخزن شده با صندلی اورکلاک تمام هسته ای تضمین شده است.

هر دو سایت تراشه های داخلی خود را تأیید می کنند و سپس می فروشند. آنها را در حق بیمه برای حداقل تضمین پتانسیل اورکلاک خود ، بنابراین سریعتر تراشه ، بیشتر می پردازید. ارائه موارد Case King توسط اورکلاک مشهور رومی "der8auer" هارتونگ آزمایش می شود ، همانطور که Anandtech اشاره می کند. بسیاری از تراشه های موجود قبلاً مورد استفاده قرار نگرفته اند ، اما خود این فهرست ها بینش عمیق تری از استراتژی AMD ارائه می دهد.

همچنین بخوانید:  پیست نوربرگ‌رینگ؛ جهنم سبز آلمان در دنیای خودرو

پردازنده ضربات CPU Ryzen 3000 ، همانطور که در به اثبات رسیده است [بررسیکاملRyzen73900Xما. AMD سرانجام با اولین حضور در فرایند تولید 7 نانومتری ، اینتل را صدرنشین کرد و در عین حال IPC عظیمی نیز به دست آورد و باعث افزایش سرعت ساعت در مقایسه با نسل های قبلی Ryzen شد. یک تحقیق کامل توسط سخت افزار Tom نشان داد که AMD هسته های موجود در پردازنده های Ryzen 3000 را جدا می کند. در تراشه آن ، تنها یک هسته واحد می تواند به حداکثر ساعت تقویت شده دارای امتیاز برسد ، در حالی که دیگران کندتر تا درجات مختلف هستند. پردازنده های اینتل و CPU های نسل قبلی Ryzen می توانند به سرعت های بالاتر در تمام هسته ها دست یابند.

AMD عملکرد Ryzen را با استفاده از ویژگی های هوشمندانه و فرصت طلبانه مانند Precision Boost 2 ، Precision Boost Overdrive ، XFR ، AutoOC و ویندوز Scheduler بهینه سازی می کند. سخت ترین فشار روی هسته های توانا و فرکانس فشار بالاتر تا زمانی که تراشه ها وارد محدودیت های حرارتی یا قدرت شوند ، بنابراین هسته های کندتر واقعاً عملکرد کلی را به پایین نمی کشند. گفته می شود ، سخت افزار Tom این تئوری را تأیید کرده است که هسته هسته استراتژی جدید به نظر می رسد می تواند یک عامل کمکی برای کاهش سقف اورکلاک با پردازنده های Ryzen 3000 باشد. پردازنده های سری Ryzen 3000 به کل هسته های اصلی 200-300 مگاهرتز در زیر فرکانس تقویت تک هسته ای رسیدند. "

همچنین بخوانید:  آیا گربه ها واقعا ما را دوست دارند؟

لیست تراشه های binned Case King and Silicon Lottery همان پتانسیل اورکلاک کمتری را که کاربران گزارش کرده اند نشان می دهد ، که به نظر می رسد در بازی Tom. نظریه سخت افزار.

نگاهی هیجان انگیز 12 هسته ای ، 24-ریزن 7 3900X. AMD آن را به عنوان داشتن ساعت پایه 3.8 گیگاهرتز و حداکثر ساعت تقویت 4.6 گیگاهرتز مشخص می کند. مطابق آمار سیلیکون لاتاری ، هر 3900X آزمایش شده می تواند به اورکلاک همه هسته ای 4.0GHz برسد. این فشار را تا حداکثر 4.05 گیگاهرتز و 87 درصد عبور می دهد و فقط 68 درصد موفق به ضربه زدن به 4.1 گیگاهرتز در تمام هسته ها می شوند. از آنجا ، میزان بقا به طرز چشمگیر سقوط می کند ، تنها 35 درصد از نمونه های 3900X قادر به ترک 4.15GHz هستند ، و 6 درصد شش درصد که به اورکلاک تمام هسته ای 4.2 گیگاهرتز برخورد می کند.

همچنین بخوانید:  BOB؛ اولین گوشی هوشمند ماژولار جهان مبتنی بر بلاک چین
 ترکیب رایزن [19659008] AMD </small></figure>
<p> در کیس کینگ ، der8auer موفق شد چند نمونه را به <a href= 4.25GHz و 4.3GHz برساند ، اما آن سایت نرخ بازماندگان مانند قرعه کشی سیلیکون را نشان نمی دهد. [19659002] هر دو سایت از نوع ولتاژ محافظه کارانه محافظت می کنند ، بنابراین ممکن است شما بتوانید تراشه های Ryzen 3000 خود را کمی بیشتر فشار دهید ، به خصوص اگر آن را با یک کولر مایع با حلقه بسته بسته کنید. اما واضح است که پردازنده های 7 نانومتری AMD AMD همان پتانسیل ترس از اورکلاکس را به علاقه مندان پیشنهاد نمی کنند که Core i9-9900K اینتل باشد ، که می تواند به راحتی از سد 5GHz در همه هسته ها عبور کند.

و مگر اینکه شما یک رقیب اورکلاک با ظروف پر از مایعات باشید. نیتروژن ، اجازه ندهید که حداقل فضای سر شما را از پردازنده های Ryzen 3000 دور کند. CPU های بسیار جذاب AMD دارای Intel برای تاج محاسباتی در هر نقطه قیمت است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image