علمی و فناوری

قفل سوپاپ ها در نیمه عمر: تاریخ انتشار Alyx ، اما خرید هدست VR در حال حاضر تقریباً غیرممکن است

Half-Life: Alyx در 23 مارس منتشر خواهد شد. شاید خیلی اعلان نباشد. ما قبلاً می دانستیم Half-Life: Alyx قرار بود در ماه مارس منتشر شود. اکنون ما دقیقاً می دانیم روزی که فرا می رسد برای اکثر بازی ها ، این یک داستان نیست – و با این حال وقتی در مورد اولین بازی Half-Life در طی یک دهه صحبت می کنید ، حتی "سلام ، در تاریخ 23 مارس می آید" می تواند بزرگترین خبر

پس از همه ، نیمه عمر: Alyx احتمالاً به همین دلیل است که هیچ کس نمی تواند هدست VR را بخرد. بیش از یک ماه پس از کریسمس ، همه هدفون های اصلی فروخته می شوند. هدست شاخص بالا Valve؟ در دسترس نیست . هدست مستقل Oculus Quest ، که می توانید با کابل 80 دلاری آن به رایانه وصل کنید؟ در دسترس نیست . Oculus Rift S ، متقاضی آخرین انتخاب مردم برای هدست این روزها؟ همچنین در دسترس نیست .

عجله بر روی هدست ها دقیقاً پس از آشکار شدن دریچه Alyx در ماه نوامبر آغاز شد و از آن زمان متوقف نشده است. آخرین باری که شنیدم ، شیر "امیدوار" است تا قبل از انتشار Alyx Index را در انبار خود نگه دارد ، اما آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ و آیا آنها می توانند به اندازه کافی پاسخگوی تقاضا باشند؟ گفتن سخت است.

همچنین بخوانید:  ویوو با هدفون بی‌سیم TWS Earphone به رقابت با ایرپاد اپل می‌رود

من حدس می زنم شما می توانید Vive را خریداری کنید. مهمترین عامل است. و بنابراین وقتی Valve می گوید "سلام ، 23 مارس می آید" این می تواند یک واقعیت مجازی باشد. در صورت موفقیت ، می توانیم ببینیم VR در آینده به یک بستر قوی تر تبدیل می شود و برخی از اعتیاد به مواد مخدره را که از زمان عرضه اولیه مصرف کننده گم شده است ، به دست می آوریم.

و اگر نتواند؟ اگر (و مطمئناً ممکن است) نیمه عمر: آلیکس بد است؟ این ممکن است پایان باشد واقعیت مجازی لزوماً یک شبه ناپدید نمی شود ، اما می تواند برای سکویی که در حال حاضر مخالفان زیادی وجود دارد ، فاجعه بار باشد. من هیجان زده و عصبی هستم و بیش از آنکه کمی کنجکاو باشم. اگر علاقه مند به Half-Life: Alyx هستید ، می توانید اکنون آن را در Steam پیدا کنید. امیدوارم شما قبلاً یک هدفون VR داشته باشید ، زیرا … خوب ، من نمی توانم به شما جایی برای خرید یکی از این موارد اشاره کنم.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image