علمی و فناوری

قرارداد سایبر دوشنبه: با این بسته نرم افزاری Google Home Mini و Chromecast 35 دلاری ، به تلویزیون گنگ خود هوشمندانه بدهید

چشم های سبز با حسادت نسبت به آخرین تلویزیون ها با دستیاران صوتی داخلی؟ قرارداد دوشنبه سایبر قرمز داغ را امتحان کنید که به شما امکان می دهد دستیار Google را تقریباً به هر تلویزیون فقط با 35 دلار اضافه کنید.

Walmart در حال جمع آوری بلندگو هوشمند Google Home Mini با یک دستگاه پخش ویدئو Chromecast است با صرف 35 دلار ، و همچنین یک اعتبار 10 دلار Vudu دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید آن موارد را جداگانه بخرید ، به 74 دلار تخفیف می رسید ، خوب است با تخفیف 39 دلار.

همچنین بخوانید:  درآمد HTC در ماه ژوئن افزایش می یابد، زیرا بهترین نتیجه آن در هفت ماه ثبت می شود

پس از اینکه Chromecast را به یک درگاه HDMI موجود در تلویزیون خود وصل کردید ، شما می توانید از Google Home Mini برای کنترل Chromecast با صدای شما از طریق دستیار Google استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید از Google بخواهید ویدیوهای YouTube را پخش کند ، یک فیلم را در Netflix یا Amazon Prime Video صف ببندد یا به قسمت بعدی سریال های تلویزیونی که با اعتبار Vudu خریداری کرده اید ، بپیوندید.

ممکن است Google Home Mini نباشد. جدیدترین نسخه کوچکترین بلندگو فعال دستیار Google (این می تواند Nest Mini باشد) ، اما هنوز هم یکی از بلندگوهای هوشمند کم مصرف مورد علاقه ما ، کامل با کنترل های لمسی ، صدای صحیح و مناسب در همه جا است. فاکتور.

همچنین بخوانید:  WhatsApp Business ویژگی "کاتالوگ" را می دهد. WhatsApp Pay ممکن است در هند راه اندازی نشود

Chromecast با نسل سوم ، از وضوح تصویری حداکثر 1080p پشتیبانی می کند ، و ده ها برنامه پخش ویدئو و موسیقی از امثال Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu ، Vudu ، HBO ، Showtime ، Spotify ، Pandora ، Tidal ، iHeartRadio و موارد دیگر.

35 $ – Google Home Mini + Chromecast + 10 دلار اعتبار Vudu (معامله CM ، والمارت ، 39 دلار تخفیف)

توجه : هنگامی که پس از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک کسب کنیم ن. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  گوشی های سری Huawei P30 از ویژگی DC Dimming پشتیبانی می کنند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image