علمی و فناوری

فروشگاه Epic Game سه بازی رایگان را برای شروع سال 2020 به شما هدیه می دهد

اگر فکر می کردید دوازده بازی بیش از دوازده روزه Epic ممکن است پایان هفته های آزاد هفتگی باشد ، دوباره فکر کنید . کاملاً برعکس ، همانطور که Epic با شروع بازی 2020 با یک و دو روبرو نشده است ، اما سه بازی رایگان مختلف برای گرفتن. دو نفر از همان سریال هستند ، اما با این وجود بسیار سخاوتمندانه است.

جفت مورد نظر؟ دو بازی اول Darksiders . نسخه اصلی یکی از بازی های مورد علاقه من Zelda همیشه است – مقایسه ای که شما بعد از بازی آن خواهید فهمید. تصور کنید Zelda ، اما با ناراحتی یک رمان گرافیکی در اواسط دهه 90. می دانید ، بالشتک های شانه گسترده ، شیاطین و فرشتگان ، چهار اسب سوخره آخرالزمان ، اسبی که در آتش است ، و سایر حیوانات. این یک سریال بی وقفه گنگ است ، اما با جدیت درباره گنگ بودن آن ، کیفیتی که من همیشه از آن قدردانی می کنم. و اصلی یک ماجراجویی واقعا رضایت بخش است ، با جنگ با نیروهای هر دو بهشت ​​و جهنم برای کنترل آخرالزمان (با سرمایه A).

همچنین بخوانید:  پوکو لانچر ۲ با طراحی پیشرفته و قابلیت‌های جدید منتشر شد

من عاشق دنباله عاشق دنباله تقریبا به همان اندازه نیستم. ، همانطور که طراحی سیاه چال و طناب زیبا Zelda را برای یک چرخ دزدی غارت شده در جهان باز کرد و چرخ های خود را بر روی داستان چرخید ، مشکلی که تا سال 19459012 وارد سومین ورودی نیز می شود. اما هنوز ، Darksiders و Darksiders II به صورت رایگان؟ بد نیست.

بازی سوم کمی خسته کننده است. علاوه بر Darksiders ، Epic کپی هایی از Steep ، شبیه ساز ورزش زمستانی یوبی سافت را ارائه می دهد. اعتراف می کنم ، من فقط شاید سه ساعت شیب را قبل از خنداندن آن بازی کردم. این بیشتر اسکیت- با برف است تا جانشین SSC SSX که من به دنبال آن بودم ، و من هرگز با کنترل هایی که بر روی اسکی ، اسنوبورد یا صعود بر فراز کوه صعود کرده ام کاملاً کلیک نکرده ام. لباس بال شاید شما هم زمان بهتری داشته باشید – بخاطر اینکه عاشق ورزش های زمستانی هستید ، یا به دلیل اینکه Ubisoft آن را یک میلیون بار از زمان انتشار به روز کرده است. نمی دانم امروزه وضعیت Steep چیست ، اما بدون شک بهتر از زمانی بود که سه سال پیش آن را بازی کردم. و سلام ، شما بازی های اسنوبورد با بودجه زیاد را اغلب پیدا نمی کنید. به ویژه موارد رایگان.

همچنین بخوانید:  مکعب روبیک Cube Matching King v1.0.5

در هر صورت ، این یک آغاز فرخنده از سال 2020 است. من شک دارم که حماسه سرعت سه هفته ای در هفته را ادامه خواهد داد. جهنم ، حتی دو بازی در هفته ، به نظر می رسد یک سرعت ناامید کننده برای حفظ. من کار شرط بندی را بر سخاوت Epic انجام داده ام. من فکر کرده ام که "مطمئناً این پایان بازی های رایگان است" در سه یا چهار بار متفاوت ، و اپیک فقط هر بار این کلید را باز می کند.

حالا تصور کنید که اپیک برخی از شخصیت های برتر سال 2019 خود را از دست می دهد. در همان هفته انحصارها منقضی می شوند و قرار است در Steam فرود بیایند. که 2020 را واقعاً جالب می کند .

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image