علمی و فناوری

عکس زنده LePed OnePlus 8 Pro دوربین های چهار عقب را نشان می دهد

OnePlus 8 Pro یکی از سه تلفن است انتظار می رود OnePlus در نیمه اول سال اعلام شود. ما در حال حاضر می دانیم که این دستگاه به لطف رندرهای نشتی که در سال گذشته در وب منتشر شده اند ، به نظر می رسد. اکنون ، تصاویر زنده از پرچمداران در وب قرار داده شده است و آنها آنچه را که ما از قبل می شناسیم تأیید می کنند.

OnePlus با همان ترتیب دوربین عمودی که برای OnePlus 7 Pro و استفاده می شود ، چسبیده است. ] OnePlus 7T Pro . این تصویر نشان می دهد که درپوش دوربین مانند سه سنسور دارای سه حسگر است. با این حال ، این تنظیمات اکنون توسط یک دوربین اضافی در سمت چپ قرار دارد. گزارش شده است که این دوربین یک دوربین سه بعدی ToF است. همچنین شکافی در زیر دوربین سه بعدی وجود دارد در حالی که فلاش LED در زیر محفظه دوربین قرار دارد.

همچنین بخوانید:  کولر OxiCool مجهز به خنک کننده آبی در CES 2020 رونمایی شد

 OnePlus 8 Pro عکس زنده

متأسفانه ، تصویر جلوی دستگاه را نشان نمی دهد بنابراین ما نمی توانید نگاه خوبی به صفحه نمایش سوراخ پانچ دریافت کنید. OnePlus 8 Pro دارای یک صفحه نمایش خمیده با سوراخ سوراخ در گوشه بالا سمت چپ برای یک دوربین جلوی منفرد خواهد بود.

به غیر از یک صفحه نمایش جدید و یک دوربین اضافی ، OnePlus 8 Pro از پشتیبانی از بی سیم نیز خواهد داشت. شارژ همچنین OnePlus 8 استاندارد / غیرحرفه ای نیز گزارش شده است که از شارژ بی سیم استفاده می کند که خبر خوبی برای کسانی است که قصد دارند برخی از دلارها را نجات دهند و آن را نسبت به مدل Pro خریداری کنند. و از این طریق یک مودم Snapdragon X55 برای پشتیبانی از شبکه 5G در کنار هم خواهد بود.

همچنین بخوانید:  واکاوی حس خجالت از نگاه علمی؛ چرا برای برخی برقراری ارتباط، دشوارتر است؟

تاریخ راه اندازی هنوز ناشناخته است و گزارش هایی در مورد آن وجود دارد که زودتر از نسخه قبلی خود در سال گذشته راه اندازی شد. با این وجود ، هنگامی که این راه اندازی شود ، به دلیل شیوع کروناویروس به صورت آنلاین [حداقل در چین] (حداقل در چین) برگزار می شود.

( منبع ، از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image