علمی و فناوری

صفحه کلید ارگونومیک محبوب Sculpt مایکروسافت و بسته نرم افزاری ماوس در عرض 2 سال ارزان نشده است

اگر تمام وقت خود را در مقابل رایانه صرف نشید، یک صفحه کلید و موش راحت برای سرمایه گذاری روزمره و سلامت درازمدت بسیار مهم است. لازم نیست که بانک را شکستن. امروزه محبوب مایکروسافت Sculpt ergonomic دسکتاپ صفحه کلید بی سیم و کیبورد ماوس است 80 دلار در آمازون ، از قیمت لیست 130 دلار و قیمت فروش معمول حدود 100 دلار است. آمازون این بسته نرم افزاری را برای مدت کمتر از دو سال عرضه نکرده است.

این طرح تقسیم صفحه کلید بی سیم، استراحت دست نخاعی و شکل کلاسیک، حداکثر راحتی و پشتیبانی از دست و مچ دست را در طول روزهای تایپ کردن، کاهش می دهد. سندرم تونل کارپال آسیب های تنفسی تکراری است. این ادعا اصلی به خاطر شهرت این صفحه کلید تحسین برانگیز است، اگر چه باتری نامشخص باتری تا سه سال به این معنی است که شما می توانید از صفحه کلید برای طولانی مدت طولانی استفاده کنید بدون نیاز به جایگزینی باتری ها.

همچنین بخوانید:  LG G8 ThinQ یک باتری بزرگتر از سلف خود را عرضه خواهد کرد

ماوس گنجانده شده همچنین دارای یک شکل مناسب برای نیازهای دست شما برای راحتی طولانی مدت است، در حالی که تکنولوژی BlueTrack اجازه می دهد تا ماوس را روی تقریبا هر سطح استفاده کنید. علاوه بر این، یک دکمه داخلی ساخته شده در ویندوز به شما کمک می کند به راحتی به منوی شروع مراجعه کنید.

هنگامی که ما صفحه کلید Sculpt مایکروسافت را بررسی کردیم ، ما آن را 3.5 ستاره از 5 قرار دادیم، بعضی از آنها استفاده می شود، تنظیم آسان آن، جداول شماره گیری جداگانه و طراحی مبتنی بر راحتی آن را "جایگزین خوشایند برای تنظیمات دسکتاپ معمولی" می کند.

همچنین بخوانید:  بررسی ویدیویی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ

[ معامله امروز: مایکروسافت Sculpt ارگونومیک دسکتاپ صفحه کلید بی سیم و کلید ترکیبی برای 80 دلار در آمازون. ]

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک یا خوراک ما Twitter دیدن کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *