علمی و فناوری

صفحه کلیدهای آینده مایکروسافت شامل کلیدهای میانبر مخصوص Office و emoji خواهد بود

سرانجام مایکروسافت دو صفحه کلید را با کلیدهای میانبر جدید و اختصاصی برای منو emoji Office و Windows 10 راه اندازی می کند.

هر دو $ 59.99 Keyboard Ergonomic Microsoft و همچنین حذف کنید. 49.99 دلار صفحه کلید بلوتوث مایکروسافت در سایت مایکروسافت نشان داده شده است ، اگرچه تا 15 اکتبر برای خرید در دسترس نخواهد بود ، مایکروسافت در حال حاضر دارای یک خط است "سطح" صفحه کلید به همراه Cover Type آن و یک صفحه کلید مشابه Sculpt Comfort نیز همراه است. نکته ضمنی که مایکروسافت با کیبوردهای جدید خود به نظر می رسد این است که این صفحه کلیدهای اصلی اکثر کاربران باید خریداری کنند.

همچنین بخوانید:  برنامه ریزی برای ارتباط رسانی به زائرین اربعین در دو استان ایلام و خوزستان |
 صفحه کلید میکروسافت ergonomoc 2 مایکروسافت

صفحه کلید ارگونومیک جدید مایکروسافت.

Microsoft در اوایل سال میلادی ، ایده ی کلید Office را در نظر گرفت ، در حالی که توشیبا برنامه هایی را برای کلید کورتانا در سال 2015 اعلام کرده بود که خیلی پیش نرفت. به نظر نمی رسد که میانبر Office یک کلید میانبر "باز" ​​باشد که قابلیت برداشتن آن وجود دارد. در عوض ، این یک میانبر با عملکرد ثابت خواهد بود. (حدس می زنیم که برنامه Office را بطور پیش فرض راه اندازی می کند.)

[ Further reading: Best wireless keyboards: Hand-tested reviews of Bluetooth and USB models ]

میانبر ایموجی ممکن است محبوب تر شود. در حال حاضر ، کاربران ویندوز 10 می توانند پنجره emoji را با تایپ کردن WIN و تک رنگ (؛ ) همزمان باز کنند. پنجره emoji افزایش یافته است که هم اکنون شامل کائوجی ، است که شامل نمایش های پیچیده تری ، مانند (* * ° ° *) می باشد. کلید emoji را نمی توان در صفحه کلید بلوتوث مجدداً تنظیم کرد ، اما می توان دوباره آن را در صفحه کلید ارگونومیک ، مجدداً به کلید برنامه تغییر داد. به نظر می رسد که صفحه کلید ارگونومیک همچنین اجازه می دهد تا کلیدهای "مورد علاقه" و رسانه ها با استفاده از نرم افزار ماوس و صفحه کلید مرکز مجدداً تنظیم شوند ، در حالی که کلیدهای صفحه کلید بلوتوث اینطور نیست.

همچنین بخوانید:  تبلت های جدید به خانواده Smart Tab لنوو اضافه شدند |
 صفحه کلید بلوتوث میکروسافت مایکروسافت

صفحه کلید جدید مایکروسافت بلوتوث.

صفحه کلید ارگونومیک یک صفحه کلید سیمی ، USB 2.0 است که تقریباً همان ابعاد صفحه کلیدهای ارگونومیک موجود مایکروسافت است. این به مراتب ارزانتر از $ 129.99 [صفحه کلید سطح] است ، اما کمی کوچکتر و همچنین بی سیم است.

صفحه کلید بلوتوث مایکروسافت ، با این حال ، با بلوتوث کم انرژی 4.0 / 5.0 بلوتوث کار می کند ، و توسط یک جفت باتری AAA. هر دو صفحه کلید برای ویندوز 10 طراحی شده اند ، زیرا میانبرهای صفحه کلید emoji و Office در ویندوز 8 یا 7 کار نمی کنند.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  کولر Master MasterCase H100: مشخصات، نمای کلی و پاره پاره

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image