علمی و فناوری

شیائومی Mi Bunny Trolley Suitcase Sally Bird Edition Limited Edition را راه اندازی کرد

شیائومی از محصولی جدید رونمایی کرده است که مورد هدف بچه ها قرار گرفته است. Mi Bunny Trolley Suitcase Sally Limited Edition با رنگی جذاب عرضه می شود اما در واقع نسخه سفارشی شده Mi Bunny Trolley Dollcase است که برای اولین بار در سپتامبر سال 2018 راه اندازی شد. اگرچه تمام اسباب بازی های کودکان با نام تجاری Xiaomi MITU دارای رنگ های جذاب هستند ، اما چمدان کار رنگ زرد را اتخاذ می کند زیرا پس از شخصیت انیمه Sally Bird مضمون دارد. این چمدان در تاریخ 2 آگوست با برچسب قیمت 399 یوان (58 دلار) به بازار می رود.

همچنین بخوانید:  بهترین فیلم های کریسمس برای جریان

Mi Bunny Trolley Suitcase Sally Limited Edition محصول همکاری بین شیائومی و شرکت لین ، یک شرکت تابعه ژاپنی کره جنوبی است. غول جستجوی اینترنتی شرکت Naver. این برند صاحب شخصیت انیمه سالی است ، اردکی که در سری انیمه ها Line Town به نمایش در آمده است. کار رنگ زرد که چمدان در قسمت بیرونی از آن استفاده می کند در واقع رنگ شخصیت Sally Bird است. نمای بیرونی چمدان حتی به گونه ای طراحی شده است که شبیه سالی باشد. نقاشی از چهره سالی روی بدن است در حالی که غلتک ها همان رنگ پاشنه های Say را می پذیرند.  Mi Bunny Trolley

همچنین بخوانید:  Chuwi در هفته فناوری Gitex در دبی شرکت خواهد کرد

چمدان اندازه 17 اینچ دارد و فقط 2.9 کیلو وزن دارد. میله های چرخ دستی با استفاده از فرایند تولید خلاء از رایانه آلمانی Bayer PC ساخته شده است. چرخ دستی دارای یک اهرم قابل تنظیم چهار سرعته ، در داخل خط اهرمی ضخیم آلومینیوم برای لمس صاف است.

قسمت داخل واگن برقی سه فضای جداگانه برای ناحیه زیر لباس ، ناحیه پوشاک خارجی ، ناحیه کفش یا محل نگهداری شستشو ، و هر قسمت با یک زیپ جداگانه ارائه می شود. علاوه بر این ، دارای یک فضای ذخیره سازی بازکننده جلویی جداگانه و یک سوئیچ چرخشی دایره ای نوآورانه با حجم تقریبی 6.5 لیتر است.  Mi Bunny Trolley

همچنین بخوانید:  نگاهی عمیق به بی ام و سری 8 کانورتیبل مدل ۲۰۱۹

Xiaomi یک ترفند جدید را به چمدان ها اضافه کرد که احتمالاً کودکان جذاب خواهند یافت. برچسب چشم کارتونی که روی سطح صاف جعبه چسبانده شده است. برچسب ضد آب ، انعطاف پذیر است ، می تواند به طور مکرر چسبیده و به راحتی پاره نمی شود. حتی اگر این برچسب پاره شود ، هیچ علامتی روی سطح جعبه باقی نمی ماند.

Mi Bunny Trolley Chefet با رنگ های صورتی ، آبی و دریایی موجود است.

UP NEXT: رشد هواوی در فروش Qualcomm تأثیر دارد

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image