علمی و فناوری

شیائومی کشوی برنامه طولانی در انتظار پرتاب MIUI 11 را معرفی می کند

در اوایل امروز ، شیائومی پرتابگر داخلی در MIUI 11 را در تلفن های هوشمند خود به روز کرد که پشتیبانی از ویژگی "کشو برنامه" را که مدتها انتظار می رود ، فراهم می کند. از صفحه اصلی. این اولین بار با نسخه بتا قبلی MIUI بود که اکنون آن را به بازار عمومی عرضه کرده است. برای روشن کردن حالت دسک تاپ:

  • حرکت به تنظیمات> دسک تاپ> حالت دسک تاپ (روشن یا خاموش)

MIUI شیائومی الهام بخش زیادی از اپل سیستم عامل تلفن همراه است که iOS . حالت دوم یک گزینه جستجوی اختصاصی را ارائه می دهد که با کشیدن انگشت به پایین قابل دسترسی است و وقتی کاربر در تلاش است به برنامه ای که ممکن است در یک صفحه دیگر یا در یک پوشه باشد دسترسی پیدا کند. در مقایسه ، MIUI فقط نوار جستجوی Google را دارد که سریعترین راه برای جستجوی هر برنامه نصب شده نیست.

همچنین بخوانید:  سد میجران؛ از ناشناخته ترین سدهای ایران

هنگامی که کشو برنامه گسترش می یابد ، برنامه های اخیراً استفاده شده در حالی که برنامه های دیگر در لیست قرار دارند ، در بالا قرار می گیرند. به ترتیب حروف الفبا. یک فلش رو به پایین در بالای صفحه وجود دارد که کاربران می توانند روی آن ضربه بزنند تا کشوی برنامه را فرو بریزد.

این ویژگی قبلاً در پرتاب Poco موجود بوده است و به دلیل تقاضای محبوب ، به MIUI 11 معرفی شده است. نظر شما چیست؟ آخرین افزودنی به پوست اندرویدی Xiaomi؟ آیا تاکنون با تلاش در یافتن برنامه نصب شده روی دستگاه شیائومی خود با یک وضعیت مزاحمت مواجه شده اید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

همچنین بخوانید:  علم پشت صحنه علت تاثیرگذاری فیلم‌های ترسناک

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image