علمی و فناوری

شیائومی تلفن تاشو را با دوربین پاپ آپ دوربین پنتا اختراع می کند

Mi [X9omi] Xiaomi Mi CC9 Pro و Mi Note 10 هفته گذشته هفته گذشته را با سیستم دوربین پنتا راه اندازی کرد و با شمارش دوربین سلفی ، در مجموع شش سنسور به دست می آورید. در هر دو تلفن اما ، اگر این پنج دوربین عقب به عنوان دوربین سلفی دو برابر شوند ، چه می کنید؟ عالی ، درست است؟ این ممکن است فقط براساس ثبت اختراع اخیراً منتشر شده Xiaomi ثبت شود.

 تلفن Xiaomi Foldable با دوربین پتانسیل پنتا

ممکن است شیائومی تلفن قابل تاشوئی بسازد. که دارای پنج دوربین پاپ آپ است. این تلفن تاشو دارای صفحه نمایش تاشو است و بسته به نحوه نگه داشتن آن ، این پنج دوربین می توانند دوربین عقب یا دوربین جلوی شما باشند.

همچنین بخوانید:  این می تواند اولین نگاه گسترده ما به Huawei P30 طرفدار دوربین Prowess

وقتی دستگاه باز می شود ، دوربین ها در سمت چپ قرار دارند. ضخیم تر است و دارای باتری و سایر اجزای سازنده تلفن است.

این مهم است که بیان کنیم که حتی اگر یک حق ثبت اختراع برای طراحی وجود دارد ، به این معنی نیست که ممکن است به زودی یک محصول واقعی را ببینیم.

شیائومی هنوز دستگاه تاشو مخصوص خود را اعلام نکرده است ، اگرچه ما فیلم ها از نمونه اولیه کار را دیده ایم. در ماه سپتامبر ، سازنده اعلام کرد Mi MIX Alpha ، تلفن با صفحه نمایش انعطاف پذیر است که به اطراف دستگاه می پیچد. شیائومی می گوید در آینده مقدار محدودی را به فروش می رساند.

همچنین بخوانید:  مشخصات فیزیکی پرچم دار OPPO T1: صفحه نمایش OLED، Snapdragon 855 و قیمت 2499 دلار (~ 370 دلار) قیمت پایه

ثبت می کند. ] 2 )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image