علمی و فناوری

شکایت اوپو توسط شارپ به دلیل خسارت ثبت اختراع در تایوان

شرکت شارپ اخیراً دادخواست صدمه ای را برای نقض حق ثبت اختراع علیه یک تولید کننده بزرگ تلفن های هوشمند ارائه کرده است. شرکت در حال شکایت Oppo ، غول فناوری چینی ، در دادگاه مالکیت معنوی تایوان است.

 Oppo

برای کسانی که بی خبر هستند ، شرکت شارپ یک مارک چند ملیتی ژاپنی است که محصولات الکترونیکی را طراحی و تولید می کند. این شرکت اخیراً در تاریخ 1 آوریل سال 2020 علیه Oppo Mobile Telecommunications Corp. Ltd با طرح دعوی پرونده شکایت کرد. طبق دادخواست ، شارپ ادعا کرده است که تلفن های هوشمند Oppo که در تایوان فروخته می شوند ، یکی از اختراعات LTE خود را نقض می کنند.

همچنین بخوانید:  بوئینگ سامانه فرار اضطراری کپسول استارلاینر را آزمایش کرد

منتشر می کند ، به عبارت دیگر ، این مربوط به فناوری های ارتباطی است که در تلفن های هوشمند اجرا می شوند. شارپ مالکیت معنوی خود را به عنوان یک منبع اصلی برای توسعه مشاغل خود در نظر می گیرد ، بنابراین این تخلف بلافاصله مورد بررسی قرار می گیرد.

 آرم شارپ

در حال حاضر ، نمونه کارها استاندارد ارتباطات بی سیم شرکت شارپ شامل بیش از 6000 حق ثبت اختراع در 50 سال است. کشورها. و با مشاهده اقدامات آن ، واضح است که آنها اقدامات لازم را برای محافظت از معنوی خود انجام می دهند. این هنوز در مراحل اولیه است ، بنابراین هرگونه تحولی در مورد این پرونده باید بزودی انجام شود. بنابراین در صورت وجود به روزرسانی ها با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید:  بیوگرافی آملیا ارهارت، بانوی پیشگام هوانوردی

( Source ، از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image