علمی و فناوری

شما نمی توانید GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Nvidia بسیار نادر خریداری کنید ، اما می توانید برنده شوید

بازگشت Nvidia با یک کارت گرافیک زیبا با مضمون زیبا و کشنده ، اما برخلاف نسخه جمع آوری کننده Star Wars Titan Xp ، قیمت جدید آن هزینه ای برای بازو و پا ندارد. دلیل این است که شما حتی نمی توانید GeForce RTX 2080 Ti فوق العاده نادر Cyberpunk 2077 Edition را بخرید.

در عوض ، شما باید یک صدای جیر جیر خاص Nvidia GeForce را به اشتراک بگذارید با استفاده از هشتگ #RTXOn ، با نام یک دوست آنلاین که یکی از کارتهای گرافیک را دوست دارد ، به پست اصلی پاسخ دهید. اگر برنده شوید ، هم شما و هم شخصی که برچسب خورده اید یکی را دریافت خواهید کرد. انویدیا به من می گوید که کمتر از 200 دستگاه تولید شده است و 77 عدد از آنها بخشی از این بخش اعطایی هستند – اگر یک شرکت این جفت را بدهد ، تعداد عجیب و غریب است.

همچنین بخوانید:  اپلیکیشن کم‌حجم جستجوی گوگل Go اکنون در سراسر جهان دردسترس است

این کارت ها به عموم مردم فروخته نمی شوند یا ارسال شده به داوران اگر می خواهید یکی ، باید یکی برنده شوید.

 cyberpunk 2077 geforce gtx 2080 ti Nvidia

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition.

Cyberpunk 2077 یکی از داغترین بازی های پیش بینی شده سال این یک بازی نقش آفرینی آینده نگر از سازندگان The Witcher است ، با Keanu Reeves یک نقش کلیدی را بازی می کند . Cyberpunk در حال حاضر به ما ذهنیت ترین دموی بازی که تاکنون دیده ایم داده است ، که می توانید خود را تماشا کنید . با این حال ، این بازی تا 17 سپتامبر برگزار نمی شود پس از تاخیر آن را از نسخه اصلی آوریل خود عقب انداخت ، که احتمالاً دلیل زمان بندی GPU موقت Nvidia است.

همچنین بخوانید:  برنامه «گذرنامه فیلم Anywhere» به شما امکان می دهد خرید فیلم را به دوستان خود وام دهید

بازی CD Projekt Red از لبه واقعی پشتیبانی خواهد کرد. در صورت داشتن سخت افزاری که از آن پشتیبانی می کند ، اثرات ردیابی پرتوهای زمان ، حمام کردن Night City در رنگهای نئونی حتی واقعی تر. در حال حاضر ، فقط کارتهای گرافیکی GeForce RTX 20 سری Nvidia شامل سخت افزار اختصاصی ردیابی اشعه هستند ، و هیچکدام بیشتر از هیچ بسته ای بیش از 1200 دلار GeForce RTX 2080 Ti پرچمدار فعلی ، که پرچمدار فعلی این شرکت است ، ندارد. GeForce RTX 2080 Ti قناری زرد قناری Cyberpunk 2077 نسخه در حین پاپ روی صفحه شما ظاهر می شود.

همچنین بخوانید:  MacBook Pro بزرگتر هر کسی که انتظار دارد ممکن است بیشتر به مانند یک رایانه رومیزی ارزانتر از لپتاپ باشد

در اینجا تصویری از Cyberpunk 2077 وجود دارد. :

 cyberpunk 2077 rtx on Nvidia

شما باید تا 28 فوریه وارد مسابقه شوید. RTX 2080 Ti تنها GPU قادر به ردیابی اشعه نیست ، بنابراین اگر به فکر انتخاب یک پردازنده گرافیکی جدید برای تجربه Cyberpunk 2077 هستید ، حتما راهنمای ما را بررسی کنید. بهترین کارتهای گرافیکی برای بازی های رایانه ای .

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image