علمی و فناوری

شما می توانید این 260 $ هدفون را تنها برای 67 دلار امروز دریافت کنید

به طور معمول، شما می توانید سخت برای پیدا کردن یک هدست جفت که صدا عالی، احساس فوق العاده است، و سوراخ در کیف پول خود را سوزاند. اما، در این روز یادبود، شما می توانید دست خود را در TREBLAB Z2 بی سیم هدفون لغو بی سیم فقط برای 67 دلار – فقط کسری از 260 قیمت خرده فروشی خود را – هنگامی که شما از کد کوپن WEEKEND15 در هنگام پرداخت استفاده کنید. 19659002] این هدفون ها تقریبا همه چیز را که انتظار می دهید در جفت هدفون هدف قرار می گیرند، ارائه می دهند، اما هزینه های بسیار کمتر از مدل های دیگر با مشخصات مشابه است. آنها به نظر عالی می آیند و به راحتی می آیند و صدایی می کنند که لذت گوش دادن شما را به سطح بعدی می برد.

همچنین بخوانید:  گوشی هوشمند Flexible Honor می تواند در سال 2020 عرضه شود

نام محصول آمازون انتخاب شده است، Z2s از 40 میلیمتر بلندگوهای نئودیمیوم پشتیبانی می کند، T-Quiet ™ فعال است فن آوری لغو نویز و طراحی ارگونومیک، به طوری که آنها می توانند به راحتی تمام روز مصرف شوند. علاوه بر این، آنها عمر باتری 35 ساعته را به ارمغان می آورند و سپس تنها چند ساعت به طور کامل شارژ می شوند.

اگر شما از صدای فوق العاده قدردانی می کنید، پس از آن شما را مجبور به استفاده از این معامله می کنید. MSRP برای مجموعه ای از TREBLAB Z2 259.99 دلار است. به طور معمول، می توانید این قیمت ها را به قیمت 78.99 دلار خریداری کنید، اما در آخر هفته آخر این روز یادآور، هنگام استفاده از کد WEEKEND15 در هنگام چک کردن، آنها فقط برای 67.14 دلار دریافت می کنید.

TREBLAB Z2 هدفون های لغو بی سیم بی سیم – $ 78.99

همچنین بخوانید:  بازی دفاعی محاصره جادویی Magic Siege

مشاهده معامله

مانند این معامله؟ اتمام Vault – شما چهار ابزار حقوقی از جمله NordVPN و Dashlane دریافت خواهید کرد تا امنیت آنلاین خود را برآورده کنید. کد را برای VAULTONE وارد کنید تا فقط 1 دلار آن را امتحان کنید!

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا توییتر feed ما بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image