علمی و فناوری

شرکت زنجیره ای Xiaomi، شرکت Aqara، 10 جدید از محصولات Zigbee 3.0 Smart Home را راه اندازی می کند

شرکت زنجیره ای زیست محیطی Xiaomi، از طریق زنجیره ای از محصولات خانگی هوشمند متصل شده خود، محبوبیت خود را به دست آورد. آخرین ساخته شده است Aqara Smart Camera G2 (نسخه دروازه) که در ماه مارس امسال راه اندازی شد. این شرکت همچنین دارای تعدادی از محصولات مانند قفل هوشمند درب، پنجره پنجره هوشمند و غیره. محصولات همه به دروازه آقارا و همچنین دروازه MIJIA متصل هستند.  دروازه آقاار

ظاهرا آقارا قصد دارد حکاکی کند هویت خود را به عنوان آن را فقط ده (10) جدید محصولات خانه هوشمند راه اندازی شد در یک سقوط کرد. محصولاتی که همه از پروتکل Zigbee 3.0 IoT پشتیبانی می کنند، در اواسط ماه اوت در فروشگاه های خدماتی Aqara عرضه خواهند شد. 10 محصولات جدید Aqara Gateway M2، سنسور بدن انسان Aqara T1، درب Aqara و سنسور T1 پنجره، سنسور دما و رطوبت Aqara T1، سوئیچ Smart Tile A1، Aqara Smart T1 سنسور، T1 سنسور القایی Aqara T1، سوئیچ بی سیم Aqara T1 هوشمند، سوکت هوشمند Aqara T1 و سوئیچ T1 بی سیم Aqara (روی دیوار نصب شده).

همچنین بخوانید:  چگونه ویندوز 10 را ارزان (و یا حتی رایگان) دریافت کنید

تمام محصولات آن با نسل های پیشین دروازه آقارا سازگار است، اما این مدل از دروازه Mijia پشتیبانی نمی کند. به همین دلیل است که ما فکر می کنیم که این شرکت در تلاش است هویت نام تجاری خود را از Xiaomi آزاد کند. دروازه Zigbee به عنوان گزینه ای بهتر از WIFI و اتصال بلوتوث شناخته شده است. استاندارد Zigbee با نرخ داده کم، مصرف کم مصرف در دستگاه های کوچک بسته استفاده می کند. ZigBee در مقایسه با حالت Wi-Fi، امنیت بالاتر، مصرف انرژی پایین و توانایی اتصال به بیش از 65000 دستگاه را ارائه می دهد.

همچنین بخوانید:  غم مرگ همسر ممکن است مرگبار باشد

UP NEXT: Hisense U9e اولین تلویزیون "دوبعدی" در جهان است [19659007] ((19459016) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image