علمی و فناوری

شرایط خدمات Google Chrome در 31 مارس در حال تغییر است: این موارد جدید هستند

در حالی که شما به دلیل شیوع coronavirus برای مدتی نسخه جدید Chrome یا سیستم عامل Chrome را دریافت نمی کنید ، Google اعلام کرد تغییرات آینده در شرایط خدمات خود را ، در تاریخ 31 مارس ، "این درک را برای شما آسان تر می کند که می توانیم از یکدیگر انتظار داشته باشیم." این اولین بار از ماه اکتبر سال 2017 است که Google شرایط خدمات را به روز کرده است ، و از آنجا که احتمالاً نمی خواهید کل مطالب را بخوانید ، ما تغییرات مهم را برای شما خلاصه کرده ایم. [19659002] ارائه دهنده خدمات

همچنین بخوانید:  Xiaomi شروع به حل این آگهی های شگفت انگیز آزار دهنده در رابط MIUI کرده است

در این بخش نام و موقعیت مکانی برای شرکتی که با آن قرارداد می نویسید ("Google LLC ، تحت قوانین ایالت دلاور ، ایالات متحده ، و تحت قوانین آمریکا سازمان یافته است") مشخص می شود. خدمات مورد استفاده شما را ارائه می دهد.

شرایط سنی

این بخش جدید به وضوح بیان می کند که هرکسی زیر حداقل سن لازم برای مدیریت یک حساب Google ( 13 در ایالات متحده و اکثر مکان های دیگر ) باید داشته باشد. اجازه والدین یا سرپرست قانونی برای استفاده از خدمات.

آنچه از Google انتظار دارید ، چه انتظاری از Google از شما انتظار دارد

این بخش ها در مورد خدماتی که Google ارائه می دهد و قوانین رفتاری برای کاربران ، زبان واضح تری دارند.

همچنین بخوانید:  ریزر بلید استودیو ادیشن با پردازنده‌ گرافیکی Quadro RTX و نمایشگر بهبودیافته معرفی شد
 pixelbook go مورد pixelbook [19659009] Michael Simon / IDG </small><figcaption>
<p> شرایط خدمات جدید برای هر کسی که از مرورگر Google Chrome یا سیستم عامل Chrome استفاده می کند ، اعمال می شود. </p>
</figcaption></figure>
<h3 class= اجازه استفاده از محتوای شما

اگرچه کمی تغییر کرده است ، Google زبان را ساده کرده و توضیح داده است که محتوای شما را به صورت علنی منتشر نخواهید کرد که قبلاً آنرا برای دیگران قابل مشاهده کرده باشید. Google همچنین حقوق و مدت زمان (تا زمانی که محتوای شما توسط حقوق مالکیت معنوی محافظت شود) مجوز را شفاف می کند.

بدهی

این بخش به تشریح حقوق قانونی شما و گوگل می پردازد و توضیحات و به روزرسانی های بسیاری را دریافت کرده است. در جایی که این بخش قبلاً همه جمله های ترسناک وجود دارد که در آن به گوگل گفته می شود "مسئولیت از دست دادن سودها ، بازپرداختها ، یا اطلاعاتی ، ضررهای مالی یا غیرمستقیم ، ویژه ، اختصاصی ، نمونه ، یا آسیب های احتمالی نخواهد بود" ، این بخش جدید آسانتر است درک کنید و بخوانید ، دقیقاً توضیح دهید که Google دقیقاً چه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. همچنین زبان را محدود می کند که مسئولیت گوگل را در صورت نقض بیشتر از 500 دلار یا 125٪ از هزینه هایی که برای استفاده از خدمات مربوطه در 12 ماه قبل از نقض پرداخت کرده اید ، محدود می کند.

در صورت بروز مشکل در حال انجام اقدامات [19659003] این بخش جدید است که توضیح می دهد چرا Google ممکن است محتوا را از حساب شما حذف کند یا حساب شما را به حالت تعلیق درآورد ، و همچنین شما را در رویدادی که اتفاق می افتد ، حل کند.

حل و فصل اختلافات ، قانون حاکم بر دادگاه و دادگاه

این بخش توضیح می دهد Google که قوانین و دادگاههایی را برای حل و فصل اختلافات قانونی استفاده خواهد کرد. گوگل در نظر دارد همه اختلافات را به صورت قانونی حفظ کند: با توجه به شرایط جدید ، "قانون کالیفرنیا بر همه اختلافات حاکم خواهد بود." با این حال ، این شرکت همچنین اجازه می دهد که در برخی موارد ، "قانون محلی قابل اجرا" در سایر حوزه های قضایی قابل اجرا باشد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image