علمی و فناوری

سیستم امنیتی خانگی زنگ جدید زنگ با دکمه های 1 لمسی برای پلیس ، آتش نشانی و فوریت های پزشکی به زودی به زودی می آید

حلقه یکی از سیستم های امنیتی خانگی مورد علاقه ما را ساخته است ، و اکنون این شرکت برخی از اجزای سیستم را مجدداً طراحی کرده است تا آنها را براق تر و راحت تر استفاده کنید. بزرگترین تغییر در مورد صفحه کلید است که برای مسلح کردن و خلع سلاح سیستم استفاده می شود ، که اکنون دکمه های یک لمسی برای پلیس ، آتش سوزی و فوریت های پزشکی وجود دارد.

در تاریخ 29 آوریل به کشتی فرستاده شد و برای پیش سفارش در حال حاضر ، در دسترس 2 است. -gen Ring Alarm ( 200 دلار برای جعبه پنج تکه ، 250 دلار برای نسخه 8 قطعه ، و 330 دلار برای 14 قطعه ) ظاهری گردتر از اصلی دارد ، همراه با سنسورهای حرکتی و تماس کوچکتر.

همچنین بخوانید:  نرم افزار جیمیل گوگل Gmail v8.12.30.230564275

دکمه های مربع موجود در صفحه کلیدهای عددی برای وارد کردن شما PIN با دکمه های گرد جایگزین شده است ، و دکمه های مورد استفاده برای بازو و خلع سلاح سیستم به سه دکمه جداگانه بالای کلیدهای شماره تقسیم شده است.

 صفحه کلید نسل دوم زنگ هشدار حلقه

صفحه کلید زنگ هشدار حل شده اکنون دارای دکمه های یک لمسی برای احضار پلیس ، آتش نشانی و پیراپزشکان است.

حلقه متعلق به آمازون می گوید: سنسورهای تماسی و حرکتی موجود در کیت جدید زنگ هشدار کوچکتر بوده و نصب آنها راحت تر است.

به غیر از دکمه های تک لمسی روی صفحه کلید ، عملکرد اساسی نسل دوم زنگ هشدار تقریباً بدون تغییر است. کیت جدید رادیوی Z-Wave را برای کنترل قفل های هوشمند و سایر دستگاه های خانگی سازگار با Z-Wave نگه می دارد ، و شما (البته) هنوز هم می توانید از دستورات صوتی الکسا یا برنامه Ring برای بازو ، خلع سلاح و بررسی وضعیت استفاده کنید

همچنین بخوانید:  ۲۰ ساحل برتر ایران؛ از شمال تا جنوب

برچسب قیمت 199 دلاری برای کیت پنج تکه (که شامل یک صفحه کلید ، ایستگاه پایه ، یک سنسور مخاطب ، یک سنسور حرکت و یک الحاق کننده دامنه) همان قیمتی است که مجموعه اولیه ی زنگ زنگ هشدار ،

شما می توانید زنگ هشدار را به خود رصد کنید ، اما می توانید برای 24/7 نظارت حرفه ای به همراه 60 روز فضای ذخیره سازی ابری برای کلیپ های دوربین های امنیتی حلقه و هشدارهای ویدیویی انتخاب کنید. طرح Ring Protect Plus 10 دلار در هر ماه هزینه دارد ، که به طور قابل توجهی پایین تر از اکثر برنامه های نظارت بر خدمات حرفه ای است.

همچنین بخوانید:  چگونه از حریم خصوصی خود در اینستاگرام محافظت کنیم؟

در بررسی ما درباره هشدار حلقه نسل اول ، ما آن را "کالایی خارق العاده" خواندیم که "فقط با گذشت زمان بهتر می شویم. " ما مشتاقانه منتظر هستیم تا نسخه کاملی را برای بررسی کامل به دست بیاوریم.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقاله های ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image