علمی و فناوری

سیاست حفظ حریم خصوصی مایکروسافت تصدیق می کند که پیمانکاران به ضبط Cortana ، ضبط اسکایپ گوش می دهند

سیاست حفظ حریم خصوصی مایکروسافت اذعان می کند که این شرکت به انسانها این امکان را می دهد تا به ضبط های ساخته شده توسط کورتانا و سایر خدمات گفتاری گوش دهند ، و این شرکت هنوز هم به مشتریان اجازه انصراف نداده است.

مسائل مربوط به حریم خصوصی مایکروسافت مشکلات مشابهی را با دنبال می کند. ] دستیار Google و همچنین Apple ، جایی که پیمانکاران فاش کردند که انسان ها برای بهبود عملکرد دستگاه های مربوطه ، اجازه دسترسی به قطعه مکالمات ضبط شده را دارند. مادربرد معاون همچنین اعمال مشابه را که در مایکروسافت اتفاق می افتد ، به ویژه در مورد اسکایپ و کورتانا نشان داد.

خط مشی رازداری مایکروسافت اکنون ، از جمله موارد دیگر ، ادعا می کند که انسان به گفتار ضبط شده توسط کاربران گوش می دهد. مایکروسافت گفت: "برای ساخت ، آموزش و بهبود دقت در روش های خودکار پردازش (از جمله هوش مصنوعی) ، ما به طور دستی برخی از پیش بینی ها و استنتاج های تولید شده توسط روش های خودکار را در برابر داده های اساسی که پیش بینی ها و استنتاج ها از آنها ساخته شده است ، بررسی خواهیم کرد." می گوید "به عنوان مثال ، ما به صورت دستی بررسی قطعات کوتاه از نمونه گیری کوچک از داده های صوتی را انجام داده ایم که برای شناسایی خدمات خود برای بهبود خدمات گفتاری ، مانند شناخت و ترجمه ، اقدامات لازم را انجام داده ایم."

همچنین بخوانید:  با بهترین دوربین‌های عکاسی کراپ آشنا شوید

مایکروسافت قبلاً گفته است که کورتانا صدای شما را ضبط خواهد کرد. وقتی فکر می کند به آن دسترسی دارید یا گفتار را دیکته می کنید. اما اکنون اکنون می گوید که ضبط ها ممکن است مشمول "رونویسی از ضبط های صوتی توسط کارمندان و فروشندگان مایکروسافت ،" باشد که تابع قوانین و محدودیت های محلی است.

مایکروسافت لیستی از تمام ضبط هایی را که با استفاده از صدای شما ایجاد می کند ، از جمله نسخه ای از آنچه گفته می شود صدا می گوید ، در داشبورد حریم خصوصی خود ارائه می دهد. ارزش بررسی دارد معدن حاوی یادداشت های تصادفی و سؤالات Cortana است ، اما همچنین قطعه ای از صدای بچه های من که در خانواده Xbox بازی می کنند ، به طور تصادفی با دوستان و یکدیگر گپ می زنید. مطمئناً نیازی به ضبط مایکروسافت در حالت دوم نیست.

همچنین بخوانید:  بلو ارجین رکورد استفاده مجدد از بوستر نیو شپرد را شکست

مایکروسافت برخی از گزینه های حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد: در تنظیمات حریم خصوصی ویندوز 10 ، به عنوان مثال ، می توانید دسترسی به رایانه شخصی خود را به طور کامل خاموش کنید ، یا محدودیت های برنامه را تعیین کنید. شما همچنین می توانید عملکرد "Hey Cortana" را خاموش کنید. (اگر این کار را نکنید ، ویندوز همیشه به دنبال ماشه "Hey Cortana" است.) داشبورد حفظ حریم خصوصی به شما امکان می دهد تا فعالیت را پاک کنید. نمونه های صوتی شما از طرف شخص ثالث مورد بررسی قرار می گیرد ، خواه کارمندان مایکروسافت باشند یا پیمانکاران شخص ثالث. و این بدان معنی است که شما هرگز نمی توانید کاملاً مطمئن باشید که مکالمات شما کاملاً خصوصی باقی مانده اند.

همچنین بخوانید:  چرا شمالگان در حال سوختن است؟

در بالای داشبورد حریم خصوصی ، مایکروسافت عکسی از مدیر اجرایی ساتیا نادلا را با عنوان قرار داده است: "داده های شما ، با استفاده از تجربیات شما ، تحت کنترل شما. "بیانیه نادلا سپس توضیح می دهد که چگونه مصرف کنندگان کنترل داده های خود را با" ابزارهای آسان برای استفاده و گزینه های روشن "، و چگونه مایکروسافت" شفاف در مورد داده ها جمع آوری و استفاده کنید تا بتوانید تصمیمات آگاهانه بگیرید. "

متأسفانه ، مایکروسافت به نظر می رسد تصمیم خود را در مورد حفظ حریم خصوصی اتخاذ کرده است بدون این که به مشتریان خود قدرت انتخاب را بدهد: به پیمانکاران اجازه دهید تا ضبط های خصوصی شما را بررسی کنند ، بدون این که کدام ضبط ها را مشخص کنند یا این امکان را برای مشتریان فراهم می کند. برای جلوگیری از وقوع آن

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image