علمی و فناوری

سنسور تصویر سونی IMX686 با عکس های نمونه خسته شده است

از ماه های گذشته ، شرکت های معتبر چینی ادعا می کنند که IMX686 سنسور تصویر تلفن بعدی پرچمدار سونی است. یک تیزر جدید ویدیوی سونی IMX686 از طریق حساب Weibo سونی چین به اشتراک گذاشته شده است. این ویدئو شامل برخی از نمونه های عکسبرداری شده با استفاده از سنسور تصویر نسل بعدی است.

سونی هنوز جزئیات سونی IMX686 را فاش نمی کند. تصاویر نمونه از طریق فیلم نشان داده شده در زیر نشان داده شده است. امیدوارم غول فناوری ژاپنی مطبوعاتی را منتشر کند تا پیکربندی و ویژگی های سنسور تصویر را با نمونه های واقعی دوربین آشکار کند.

سونی IMX686 هنوز در هیچ تلفن هوشمند موجود نیست. عکسبرداری نمونه با استفاده از تخته نمونه اولیه با حسگر سونی IMX686 متصل به رایانه گرفته شد. عکس های نمونه نشان می دهد که IMX686 می تواند در هر شرایط روشنایی عکس های بسیار مفصلی ضبط کند. برخی از عکس ها قابلیت عکس گرفتن از سنسور حسگر عریض را نشان می دهد.

همچنین بخوانید:  کشف موجودات عجیب و تازه‌ای در فسیل‌های چین

شماره گذاری سنسور سونی IMX686image نشان می دهد که می تواند جانشین لنز سونی IMX586 باشد که در سال 2018 رونمایی شد. این آخرین سنسور تصویر اصلی برای دستگاه های تلفن همراه است. در بسیاری از تلفن های پرچم دار و برخی از رنجر های میانی که برای ارائه تجربه عکسبرداری با عکس های پرچم دار طراحی شده اند ، استفاده شده است. سامسونگ اخیراً سنسورهای دوربین 64 مگاپیکسلی و 108 مگاپیکسلی را به بازار عرضه کرده است. IMX686 سونی می تواند یک لنز 60 مگاپیکسلی یا 64 مگاپیکسلی باشد که ممکن است تجربه عکاسی غنی تری نسبت به محصول سامسونگ داشته باشد.

یک راهنما قابل اعتماد چینی ادعا کرده است که سنسور IMX686 سونی در آینده هواوی در دسترس خواهد بود. تلفن هوشمند نوا 6. سایر نشت ها نشان داده است تلفن هایی مانند OPPO Reno 3 v و Vivo X30 Pro همچنین به Sony IMX686 مجهز خواهند شد.

لطفا توجه داشته باشید که تصاویر نشان داده شده در نمونه های دوربین واقعی نیستند. اما صفحه نمایش از فیلم تیزر سونی IMX686 سونی. تصاویر نمونه نشان می دهد که سونی IMX686 عکاسی و تجربه ستاره ای را ارائه می دهد. امیدوارم تلفن های دارای سنسور تصویر جدید از سونی ممکن است قبل از پایان سال 2019 وارد بازارهای چین شوند.

کدام تلفن می تواند اولین وسیله ای باشد که دارای Sony IMX686 سونی است؟ با ارسال نظرات خود در زیر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[ منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image