علمی و فناوری

سری Blackview BV9800 هفته آینده با یک بخش اعظم Kickstarter بازدید کرد (ویدئو)

کاربران فکر می کنند تلفن های ناهموار و دوربین های خوب به خوبی مخلوط نمی شوند و این کاملاً اشتباه نیست زیرا اکثر تلفن های هوشمند ناهموار دارای قابلیت دوربین متوسط ​​هستند. Blackview در حال تغییر است که با سری جدید BV9800 خود که مجهز به 3 دوربین درجه یک است: یک دوربین حرارتی برای تشخیص گرما و تشکیل یک تصویر حرارتی ، یک دوربین Sony® 48MP برای گرفتن لحظه های خیره کننده و همچنین یک تصویر حرارتی

به گفته سازنده چینی ، BV9800 Pro برای ماجراجویان جدی ایجاد شده است و به نوعی ، صاحب رمز و راز ، هیجان و ایمنی را به یک سفر دعوت می کند. اولین ویژگی قاتل ، یعنی دوربین حرارتی – در شرایط خاص می تواند به صرفه جویی در زندگی تبدیل شود. با شناسایی گرما ، به شما در افزایش آگاهی و ایمنی موقعیتی کمک می کند. به عنوان مثال ، هنگامی که به تنهایی در آنجا اردو می زنید ، می توانید از آن برای شناسایی حیوانات وحشی اطراف استفاده کنید ، بنابراین می توانید قبل از نزدیکی و حمله به شما ، اقدامات لازم را انجام دهید. برای دیدن با یک چشم غیر مسلح ، حتی وقتی که آنها در بینایی عادی هستند. با استفاده از دوربین حرارتی ، عکاس می تواند گرمای یک حیوان را مشخص کند (مگر اینکه توسط شاخ و برگ یا پشت زمین پنهان باشد) و بداند که برای گرفتن عکس باید از کجا به دوربین اشاره کند. با استفاده از موقعیت دقیق حیوان شناخته شده ، می توانید لنز را به دوربین Sony® 48MP تغییر دهید تا از حیوانات در محیط های طبیعی خود عکس بگیرید. حتی می تواند در تاریکی کار کند.

همچنین بخوانید:  چاپ و نشر کتب و مقالات علمی در مؤسسه اندیشمند

صحبت از دوربین عقب Sony® 48MP ، دومین ویژگی قاتل BV9800 Pro است. در بین بسیاری از دوربین های با پیکسل کم در تلفن های ناهموار ، BV9800 Pro از این مزیت برخوردار است زیرا می تواند جزئیات بسیار خوبی را حتی در عکس های close-up ضبط کند. و حالت عکسبرداری در شب ، عکاسی کم نور و شب را به زحمت ردیابی می کند.

 Blackview BV9800 Series BV9800 Pro با وجود وزن 322g ، حمل آن آسان است. گذشته از این ، این گوشی پرچمدار پرچمدار است و زره پوش یک تلفن هوشمند دقیقاً یک تکه کیک نیست. بنابراین ، اگر اکنون در جستجوی بهترین تلفن هوشمند ناهموار مطلق هستید ، BV9800 Pro یک جاده یک طرفه است. دوام ، کارآیی بالا و راه اندازی دوربین برتر در یک تلفن هوشمند ناهموار ، BV9800 Pro بهترین انتخاب تا به امروز است.

همچنین بخوانید:  AMD دو کارت Radeon RX مبتنی بر Navi را عرضه می کند و برنامه های ردیابی اش را می دهد

 سری Blackview BV9800

سری Blackview BV9800 در تاریخ 18 اکتبر بر روی پلتفرم سرمایه گذاری Kickstarter فرود خواهد آمد. در حال حاضر یک کمک مالی بزرگ برای استخدام 10 آزمایش کننده برای کمک به دستگاه های آزمایش و بازخورد به مهندسان در حال اجرا است. هر کس می تواند تنها با شرکت در این شانس برای تبدیل شدن به یک کاربر آزمایشی داشته باشد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فعالیت در اینجا کسب کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image