علمی و فناوری

سری ثبت های اپل واچ ممکن است نسخه فیبر سرامیکی ارزان تری داشته باشد ، نشان داد که ثبت اختراع

آخرین [سریال اپل Watch 5 در دو مدل منتشر شد ، در حالی که یکی بدنه تیتانیومی دارد ، نسخه دوم دارای بدنه سرامیکی فوق العاده بود. با این حال ، گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل قصد دارد یک ویژگی ابتکاری را در ترکیب قرار دهد. گفته می شود که این شرکت قصد دارد سری آینده Watch را به یک کیس مجهز کند ، که بخشی از آن از الیاف پلاستیکی و سرامیکی است. ثبت اختراع جدید اپل فاش کرده است که یک ساعت ارزان تر برای تولید است. برنامه ثبت اختراع استفاده از نوارهای الیاف سرامیکی را برای تولید کیسه‌ای که به اندازه کافی قوی برای محافظت از یک ساعت اما با هزینه کمتری باشد پیشنهاد می کند.

همچنین بخوانید:  Motorola Moto E6 Plus احتمالاً در تاریخ 16 سپتامبر در هند راه اندازی می شود

ثبت اختراع ثبت شده در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) دارای شماره ثبت اختراع – 20200096948 با عنوان "سرامیک بافندگی مورد برای آنتن های کم هزینه ، ساختاری و نفوذ پذیر" عنوان شده است. طبق گفته اپل ، برخی مواد از نظر ویژگی های خاص می توانند سطح مطلوب عملکرد را ارائه دهند. به عنوان مثال ، قلاب های فلزی می توانند محکم باشند اما دارای درجات مختلف محافظ الکترومغناطیسی هستند. محفظه های پلاستیکی می توانند به صورت الکترومغناطیس شفاف باشند اما از مقاومت ، چقرمگی و مقاومت در برابر سایش کمتری برخوردار باشند. مواد سرامیکی می توانند از پلاستیک قوی تر باشند ، اما هزینه های قالب ریزی و پردازش می تواند بیشتر باشد.  ثبت اختراع اپل واچ

همچنین بخوانید:  آگهی Google Pixel 4 رسما گزینه جدید رنگ Coral را نشان می دهد

فیبر سرامیکی محصولی با عایق سبک است. این ماده از جرم حرارتی کم برخوردار است به این معنی که گرما ، هدایت حرارتی کم را حفظ نمی کند و یک ماده عایق کاری بسیار مؤثر است. این ماده ممکن است به عنوان یک نسخه ارزان قیمت مورد استفاده قرار گیرد ، اما ما نمی بینیم اپل کاملاً تیتانیوم یا مواد سرامیکی را برای این ماده در حال خندیدن باشد. احتمالاً در سریال Watch بعدی نسل بعدی مورد استفاده قرار نمی گیرد. از این گذشته ، تمام اختراعات ثبت شده اپل سرانجام راه یافتن به محصول خود را پیدا نمی کنند.

همچنین بخوانید:  بی‌ ام‌ و ۶ هزار نفر از کارکنانش را اخراج می‌کند

( از طریق راه اندازی کرد] 19659004]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image