علمی و فناوری

سامسونگ Galaxy Z Flip همراه با یک شارژر 15W دارای گواهینامه 3C در چین است

انتظار می رود سامسونگ دومین تلفن هوشمند قابل تاشو را در سه ماهه اول سال رونمایی کند. تصور می شد این وسیله توسط moniker Galaxy Fold Bloom برود ، اما اخیراً مشخص شد که این دستگاه با نام Galaxy Z Flip خواهد رفت. Galaxy Z Flip اکنون توسط 3C چین تأیید شده است.  Samsung Galaxy Z Flip Renders

دستگاه موجود در این گواهینامه دارای شماره مدل SM-F700 است که مطابق با سوء استفاده قبلی از صدور گواهینامه است. این گواهینامه شارژر را پوشش می دهد و نشان می دهد دستگاه با یک شارژر سریع 15W در داخل جعبه ارائه خواهد شد.

Galaxy Z Flip باید با طراحی بدنه و عکسهای مسخره دستگاه به لطف LetsGoDigital به صورت آنلاین ظاهر شده باشند. ما انتظار نداریم که سبک طراحی بیش از حد متفاوت باشد. با این حال ، Galaxy Z Flip از جدیدترین و بهترین اجزای داخلی برخوردار نخواهد بود. اعتقاد بر این است که این دستگاه با اسنپدراگون 855 در سال گذشته در راس در کنار دوربین دوتایی در خارج و یک دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی حمل می شود.

همچنین بخوانید:  OnePlus در تاریخ 28 ژوئیه درام های خود را اجرا می کند، زیرا سه فروشگاه جدید در هند باز می شود

جالب ترین ویژگی که تاکنون فاش شده است ، بدون شک شیشه فوق العاده نازک ( UTG) ساخت بر روی صفحه نمایش. این امر باعث می شود Z-Flip اولین وسیله ای در بازار باشد که این کار را انجام داده است. این همه جزئیات در حال حاضر روشن است.

سامسونگ در تاریخ 11 فوریه میزبان رویداد Unpacked خود است که در آن ما فاش های جدید S20 و همچنین Galaxy Z Flip را مشاهده خواهیم کرد.

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image