علمی و فناوری

سامسونگ پشتیبانی امنیتی Galaxy S7 و S7 Edge را پایان می دهد

همیشه همه چیز با آغاز وجود دارد. این یک مانترا محبوب است و به نظر می رسد اکنون در مورد سامسونگ Galaxy S7 و S7 Edge اعمال می شود. سامسونگ خاتمه پشتیبانی نرم افزاری را برای مدل های پرچمدار 2016 اعلام کرده است.

 سامسونگ Galaxy S7 فعال
سامسونگ Galaxy S7 Active هنوز هم ذکر شده است ، اما به مدت طولانی نخواهد بود

این بعد از چهار سال از زمان آغاز مدل ها راه اندازی شدند این دو مدل در حال حاضر در چرخه به روزرسانی امنیتی سه ماهه بودند و ماه گذشته پیشتر امنیتی مارس 2020 را دریافت کرده بودند. اکنون این مدل ها از بانک اطلاعات دستگاه Android Updates Security Android سامسونگ حذف شده اند. جالب اینکه ، Galaxy S7 Active هنوز هم برای دریافت تکه های امنیتی سه ماهه در نظر گرفته شده است ، اما شاید به این دلیل باشد که بعد از Galaxy S7 و S7 Edge راه اندازی شد. S7 Active ممکن است به مدت طولانی ذکر نشده باشد. با این حال ، 4 سال پشتیبانی امنیتی یک مورد چشمگیر از غول کره ای است.

همچنین بخوانید:  Smartisan برنامه راه اندازی برنامه ریزی شده برای 31 اکتبر ، تلفن هوشمند "TikTok" دارد؟

سامسونگ Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge در سال 2016 با ANdroid 6.0 Marshmallow روی مادربورد راه اندازی شدند. سامسونگ دو نسخه به روزرسانی کامل نسخه اندرویدی را منتشر کرد ، یعنی Android 7 و Android 8.0 Oreo که آخرین نسخه آن در سال 2018 بود. از آن زمان ، این تلفن ها به روزرسانی های امنیتی ماهانه ای را دریافت کرده اند که به نظر می رسد اکنون به پایان رسیده است. پرتاب سری S7 توسط گلکسی نوت 7 آغاز شد که چند ماه بعد راه اندازی شد ، اما به دلیل باتری های معیوب که منجر به چندین واحد منفجر شد ، بدخلقی شد.

همچنین بخوانید:  فیز وان از سیستم عکاسی جدید XT رونمایی کرد

([ منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image