علمی و فناوری

سامسونگ و ال جی در مجموع 430 مهندس را به تأسیسات ساخت ویتنام خود ارسال می کنند

براساس منابع صنعت ، سامسونگ و ال جی در مجموع 430 مهندس را به ویتنام می فرستند تا تولید خود را در کارخانه های تولیدی مربوطه در این کشور ادامه دهند. این کارگران از سیاست قرنطینه ویتنام معاف خواهند شد.

آرم سامسونگ در مرکز خدمات مشتری سامسونگ در کراکوف ، لهستان در تاریخ 11 ژانویه سال 2019. همه گیر شرکت COVID-19 ، اکثر شرکت ها تولید کالاها را در کارخانه های تولیدی خود متوقف کرده اند. برخی از این احکام را به عنوان احتیاط رعایت کرده اند ، در حالی که برخی دیگر به دلیل دستورات دولت مجبور به اجرای آن شدند. با وجود این وضعیت ، سامسونگ الکترونیک و ال جی الکترونیک برنامه ریزی کرده اند با مجوز ویژه دولت 430 مهندس از کشور خود را از کره جنوبی به کارخانه های تولیدی خود در ویتنام بفرستند.

22 فوریه ، دولت ویتنام ممنوعیت ورود بیگانگان به این کشور است. علاوه بر این ، از 29 فوریه ، دولت همچنین سفر بدون ویزا برای کره جنوبی را به حالت تعلیق درآورد و حتی صدور ویزاهای کاری جدید را نیز برای کنترل شیوع [] coronavirus متوقف کرد. با این وجود دولت دو غول الکترونیک برتر کره را در این زمینه معاف می کند و به آنها اجازه می دهد تعداد مشخصی از شهروندان خود را برای نگهداری خطوط تولید به مراکز تولیدی خود بفرستند.

طبق منابع صنعت ، سامسونگ 180 مهندس را برای کار ارسال می کند. در کارخانه OLED خود ، در حالی که ال جی 250 کارگر را برای پشتیبانی از تولید تلفن های هوشمند ، قطعات خودرو و لوازم خانگی اعزام می کند. این افراد با یک پرواز هواپیمایی مجزا Asiana Airlines سفر می کنند.

( منبع )

Source link

همچنین بخوانید:  برنامه جدید Tangi Google با رقیب YouTube به عنوان مرکز فروش فیلم های آموزشی قرار گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image