علمی و فناوری

سامسونگ ویژگی های Galaxy S20 را به عنوان رکود فروش در S10 و Note 10 به ارمغان می آورد

اگر سعی کرده اید بهترین ویژگی های Galaxy S20 را امتحان کنید ، اما نمی خواهید در حال حاضر یک تن پول را روی تلفن جدید بیاندازید ، به زودی شانس خود را خواهید داشت. به عنوان بخشی از یک بروزرسانی جهانی که در این ماه منتشر شده است ، کاربران Galaxy S10 و Note 10 انواع پیشرفته های نرم افزاری را که قبلاً منحصر به S20 بودند به دست می آورند.

جالب ترین Single Take ، جدید است. حالت عکسبرداری که برخی از حدسها را از تیراندازی خارج می کند. Single Take به جای انتظار برای لحظه مناسب و ضربه زدن به دیافراگم ، بیش از ده عکس و فیلم به طور همزمان ضبط می کند و به طور خودکار بهترین عکس ها را انتخاب می کند. تنها کاری که باید انجام دهید ضبط فیلم از یک صحنه تا 10 ثانیه است و هوش مصنوعی تمام کارها را انجام می دهد. مسافت پیموده شده شما مطمئناً متفاوت خواهد بود ، اما وقتی کار کند ، این ویژگی بسیار لذت بخش نیست برخلاف تصویری که در پیکسل یا آیفون خود پیدا کرده اید.

همچنین بخوانید:  Steam Link Anywhere به شما اجازه می دهد که کتابخانه Steam خود را در حال حرکت بگذارید
 galaxy s20 ultra comp Michael Simon / IDG

در شرایط نوری ، S20 Ultra (سمت چپ) بسیار شگفت انگیز انجام داد و جزئیات آن را حفظ کرد که Pixel 4 گم شده (راست) و حفظ چراغ کم که S10 را از بین می برد (وسط).

سامسونگ همچنین حالت بهبود یافته شب خود را به S10 می بخشد ، که از پردازش چند فریم برای ترکیب 30 تصویر در یک عکس واحد استفاده می کند. در آزمایش من حالت شب در S20 Ultra ، تصاویر کم نور هر دو هنوز سایه ها و نورهای برجسته روشن تر و دقیق تر بودند. در S10 ، عکس های شبانه ای با مقایسه منفجر می شوند.

کاربران Galaxy S10 و Note10 همچنین حالت Night Hyperlapse را دریافت می کنند که به شما امکان می دهد از عکس های دنباله دار عکس بگیرید ، همچنین امکان ایجاد فیلترهای سفارشی را دارید.

همچنین بخوانید:  ASUS در حال اتصال به سری Zenpad است که از بازار تبلت خارج می شود

برای YouTubers ، سامسونگ Pro Video را به S10 نیز منتقل می کند ، و امکان دسترسی به همان کنترل های دستی را که برای عکس های ثابت دارید فراهم می کند. در هنگام فیلمبرداری ، می توانید تنظیمات ISO ، سرعت شاتر و میزان قرار گرفتن در معرض و همچنین سوئیچ بین دوربین های جلو و عقب را در پرواز انجام دهید.

همانطور که قبلاً وعده داده شده بود ، سامسونگ نیز جدید خود را سریع آورده است. در S10 و Note 10 به اشتراک بگذارید تا کاربران Galaxy بتوانند به سرعت فایلها را به دستگاههای اطراف ارسال کنند. مشابه AirDrop اپل ، تلفن شما دوستانی را نشان می دهد که در محدوده شما هستند و به شما امکان می دهند عکس ، فیلم و فایل های بزرگ را بدون ارسال پیام یا ایمیل به اشتراک بگذارید. و با Music Share ، دوستان بدون نیاز به جفت کردن تلفن های خود می توانند آهنگ را با بلندگو بلوتوث پخش کنند. طبق استراتژی تجزیه و تحلیل ، فروش تلفن های هوشمند در جهان در ماه فوریه بزرگترین کاهش در طول سال را در ماه فوریه تجربه کرد ، نزدیک به 40 درصد سقوط کرد. و چشم انداز ماه های آینده بسیار ناخوشایند است ، زیرا بسیاری از مصرف کنندگان "قادر به خرید وسایل جدید نیستند".

همچنین بخوانید:  احتمال تشدید بیماری ام اس با مصرف نوشیدنی‌های شیرین

این احتمالاً بخشی از دلایلی است که سامسونگ در اوایل سال جاری به روزرسانی خود را ترجیح می دهد. در حالی که ویژگی های جدید معمولاً در تابستان با دستگاه های قدیمی تر شروع به خرد شدن می کنند ، سامسونگ امسال S10 را به عنوان گزینه ای مناسب برای قیمت بالای S20 سوق می دهد ، با کاهش 150 دلار قیمت در هیئت مدیره و معاملات سخاوتمندانه تجارت.

به روزرسانی این ماه در سراسر جهان به پایان رسیده است ، رسیدن به سامسونگ ایالات متحده کمی بیشتر طول خواهد کشید این بروزرسانی در هفته های آینده از جمله ایالات متحده در بازارهای منتخب منتشر می شود ، از جمله ایالات متحده ، آخرین تجربه های Galaxy S20 را به Galaxy ارائه می دهد. دستگاه های S10 و Note10 " برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.