علمی و فناوری

سامسونگ هند قصد دارد تاج خود را از دست بدهد با فروش 4 میلیارد دلار از دستگاه های سری A

غول کره ای در چند سال گذشته به دلیل افزایش رقابت، روزهای خشن را دیده است. آنها تقریبا بازار متوسط ​​خود را به مارک های چینی مانند Xiaomi، Oppo و Vivo تقلیل داده اند. در حال حاضر، سامسونگ به نظر می رسد با رقابت رو به رشد با سری جدید Galaxy M و Galaxy A سری های جدید عرضه می شود. همانطور که در گزارش های جدید، سامسونگ قصد دارد تا پایان سال 2019 فروش 4 میلیارد دلار از سری A خود را بدست آورد.

 سامسونگ

سامسونگ در حال حاضر سری سامسونگ غول های زیادی را برای سری های سری M خود دریافت کرده است. دستگاه های سطح در هند. به همین ترتیب، سامسونگ دستگاه های مختلف دیگر در سطح متوسط ​​را از 10،000 Rs Rs عرضه خواهد کرد. 15000 در سال جاری سامسونگ به منظور افزایش فروش بیشتر، آن را در سراسر کانال های آفلاین نیز در دسترس خواهد بود. راجیو سینگ، معاون ارشد بازاریابی تلفنی سامسونگ در هند، در گفتگو درباره برنامه سامسونگ گفت: "سال 2019 برای محصولات سامسونگ با سری M بسیار خوب بود. ما در حال حاضر مجموعه ای کامل برای سری A ایجاد می کنیم که ما از ماه مارس آن را راه اندازی خواهیم کرد. تا ماه ژوئن، ما هر ماه تلفن ها را راه اندازی خواهیم کرد. »

همچنین بخوانید:  ویندوز 10 مه 2019 به روز رسانی اشکال جلوگیری از ارتقاء مگر اینکه دستگاه های SD و USB حذف شده است

برای اینکه بیشتر از بازار متوسط ​​بازار استفاده شود، سامسونگ همچنین سری جدید دستگاه های Galaxy A را اعلام خواهد کرد. علاوه بر این، راجیو سینگ درباره برنامه های افزایش درآمد سامسونگ در هند صحبت کرد. وی به نقل از "تأثیر بر درآمد سامسونگ به عنوان یک مارک تنها خواهد بود بی سابقه است. این یک رکورد برای بازار هند است. ماموریت ما این است که یک نام تجاری 4 میلیارد دلاری برای این سریال در سال جاری در هند بسازیم. »

آنها در حال ساخت سری جدید دستگاههای Galaxy A هستند. سامسونگ روز و شب کار می کند تا با مارک های چینی رقابت کند. Xiaomi، Oppo و Vivo در چند سال گذشته رشد سامسونگ را تحت تاثیر قرار داده اند. سود خالص سامسونگ هند در سال مالی 2018 کمتر از 11 درصد به 3712 کرون رسیده است. به طور کلی، رشد با رشد 10 درصد به 61065 روپیه افزایش یافته است.

همچنین بخوانید:  داستان برند کولگیت؛ بیش از دو قرن تولید محصولات بهداشتی

علیرغم ادامه رشد، سامسونگ از اولین موقعیت خود به Xiaomi از لحاظ از مجموع حمل و نقل. اگر چه، غول کره ای توانسته است در تولید درآمد در بازار گوشی های هوشمند هند باقی بماند.

علاوه بر این، راجیو سینگ اضافه کرد که "این سری به خط کلی و سهم بازار اضافه خواهد شد … حجم طول می کشد و ارزش تولید می شود که جاه طلبی ما برای سری A ما است. این امر تمام نمونه کارها را خدمت خواهد کرد و بزرگترین نام تجاری هند در سال 2019 خواهد بود. این هدف ماست. »

حرکت سامسونگ هند بسیار غم انگیز است، زیرا رقابت مثبت در هند را افزایش می دهد.

همچنین بخوانید:  ال جی با تراشه هوش مصنوعی در پی هوشمندکردن خانه‌ها است

منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *