علمی و فناوری

سامسونگ در ادامه 8 میلیارد دلار در کارخانه تراشه چینی سرمایه گذاری خواهد کرد

سامسونگ الکترونیک یکی از بزرگترین مارک های شناخته شده برای محصولات با مصرف کننده است. با این حال ، اکثر آنها از اندازه و مقیاس عملی غول های فناوری کره جنوبی آگاه نیستند که شامل فرایندهای تولید تراشه برای سایر نصب های هوشمند smartphone نیز می شود. اکنون ، انتظار می رود که این شرکت 8 میلیارد دلار اضافی در کارخانه تولید تراشه خود در شیان ، چین سرمایه گذاری کند.

براساس گزارش جدید ، سامسونگ برای افزایش تولید سرمایه گذاری را در کارخانه تراشه های چین افزایش می دهد. ] تراشه های حافظه فلش NAND . حدس زده می شود که سرمایه گذاری بزرگ پس از پیش بینی شرکت افزایش تقاضا برای حافظه برای رشد مجدد سال آینده به دلیل محدودیت منابع در کنار افزایش تقاضا برای [شبکههاینسلپنجم و دستگاه ها پیش بینی می شود.

همچنین بخوانید:  دسترسی به واتسون IBM برای سایر سرویس دهندگان ابری ممکن می‌شود

[19659002] در حال حاضر ، سامسونگ بزرگترین تولید کننده تراشه های حافظه فلش NAND در جهان است که قادر به نگه داشتن داده ها به طور نامحدود است و در تلفن های هوشمند ، درایوهای قلم USB و انواع کارتهای حافظه یافت می شود. در سال 2017 ، این شرکت قرار بود 7 میلیارد دلار در طول سه سال در کارخانه Xi های خود که چنین تراشه های حافظه فلش NAND تولید می کند ، سرمایه گذاری کند. این سرمایه گذاری به دنبال 10.8 میلیارد دلار بود که سامسونگ قبلاً برای آزمایش و کارخانه بسته بندی در شیان سرمایه گذاری کرده بود.

همچنین بخوانید:  Redmi Note 8 Pro World of Warcraft Edition با قیمت 1899 یوان (268 پوند) قیمت دارد

تسلط سامسونگ در بازار حافظه های فلش NAND با بسیاری از رقبا هنوز هم به دنبال رقیب غول کره جنوبی مشهود است. با این حال ، هیچ کس به اندازه سامسونگ در بازار خارج از کشور موفق نبوده است. رقبای شناخته شده شامل SK Hynix کره جنوبی ، Micron Technology Inc مستقر در ایالات متحده و گروه توشیبا Corp هستند.

 تراشه های RAM سامسونگ
تراشه های رم سامسونگ

افزایش سرمایه گذاری جدید از سامسونگ نشان از رشد روزافزون دارد. صنعت تلفن های هوشمند علاوه بر این ، دستگاه های نسل جدید با حافظه و پردازش سریع تر پیش بینی می شود که در آینده نزدیک پیشرفتی در بازار داشته باشد. بنابراین ، سامسونگ در حال حاضر آماده سازی با یک سرمایه گذاری اضافی بزرگ است. قابل توجه ، نمونه هایی از مناطق دیگر که انتظار می رود در سال 2020 با تقاضای زیاد مواجه شوند ، شامل ماژول لنز دوربین تلفن های هوشمند می شوند.

همچنین بخوانید:  قیمت گذاری برای 6 اینچی Kindle و Paperwhite به پایین ترین سطح ممکن رسیده است

( از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image