علمی و فناوری

سامسونگ تولید و نیروی کار خود را در آخرین دستگاه های اسمارت فون خود در چین کاهش می دهد

رهبر بازار گوشی های هوشمند غول پیکر و فناوری جهانی کره جنوبی سامسونگ ظرفیت تولید را تنها در کارخانه ی عملکردی خود در چین کاهش داده است. این شش ماه پس از آن است که شرکت یکی از دو کارخانه تولیدی خود را در این کشور بسته است. کاهش تولید در کارخانه واقع در Huizhou در استان گوانگدونگ چین موجب کاهش نیروی کار خواهد شد. با اینکه.  سامسونگ M-series

بازار چین زمانیکه سلسله سامسونگ بود، اما با ظهور تولید کنندگان تلفن محلی تغییر کرد در بازار داخلی. در آن زمان سامسونگ بیش از 20 درصد سهم بازار را کنترل کرد، اما به عنوان مارک های چینی همچنان در رشد رشد، شرکت کره همچنان به کاهش سهم بازار ادامه داد. سازندگان محلی مانند OPPO، Vivo، Xiaomi و دیگران با ارائه مدل های حق بیمه در قیمت های مقرون به صرفه می توانند بر علیه رهبر بازار جهانی دست یابند. سهم بازار سامسونگ در چین در پایان سال 2018، کمتر از 1٪ است.

همچنین بخوانید:  قیمت‌ مسکن بدون توجه به کرونا بالا می‌رود

در سالهای اخیر، سامسونگ تلاش کرده است تا شکوه گمشده خود را در بازار چین و دیگر بازارهایی مانند هند که سازندگان قطعات چینی آن را یک تکه از سهم بازار برای دستانش. این شرکت اخیرا تمرکز خود را بر بخش متوسطه با سری Galaxy A و سایر مدل های حق بیمه اما مقرون به صرفه جابجا کرده است. خیلی زود است که بدانیم که این شرکت چقدر خوب بوده است اما ما شک داریم که چه مقدار از نظر فروش تغییر کرده است. این آخرین توسعه می تواند نشانه ای از این باشد که هیچ راهی برای بازگشت به بزرگترین بازار برای شرکت کره وجود ندارد.

همچنین بخوانید:  رندرهای رسمی گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL پیش از موعد رونمایی رویت شد

گزارش همچنین این است که سامسونگ کارگران این کارخانه را به طور داوطلبانه با طرح جبران استعفا، با مهلت 14 ژوئن برای کارکنان علاقه مند به درخواست. این بیشتر نشان می دهد که این شرکت تلاش می کند با استفاده از هر وسیله ممکن امکان کاهش کارایی در کارخانه را داشته باشد و هیچ امیدی برای احیای آن منطقه ندارد.

UP NEXT: Xiaomi Mi Band 4 پوستر طرح، صفحه نمایش رنگی را نشان می دهد با چندین چهره رنگارنگ

((19459012) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image