علمی و فناوری

زمین بازی Minecraft از جعبه به عنوان Pokemon Go-الهام گرفته از بازی موبایل AR

اگر شما تا به حال آرزو کرده اید Pokemon Go کمی کمی Pikachu و کمی بیشتر خزنده، مایکروسافت یک بازی برای شما می باشد. این تابستان به عنوان یک بتا محدود به تلفن های همراه هدایت می شود، Minecraft Earth قدرت واقعیت افزوده را با مباحث و پوسته های Minecraft برای ایجاد یک دنیای کاملا جدید برای ساخت و کشف ترکیب می کند. در مصاحبه ای با Verge ، مدیر بازی Torfi Olafsson گفت: Minecraft Earth یک "سازگاری" از بازی ماسهبازی محبوب است به جای یک پورت مستقیم. با این حال، این بازی بر روی یک موتور مشابه Bedrock ساخته شده است، به همین دلیل بسیاری از عناصر همانند بعضی از موارد جدید را به ارمغان می آورد. "الافسون گفت،" ما سعی کرده ایم به نوعی ستون های طراحی هسته Minecraft ثابت کنیم، و ما با تیم طراحی در استکهلم کار کردیم تا مطمئن شویم که روحیه بازی

همچنین بخوانید:  خرید Xiaomi Deerma VC20S و Dreame V9 بی سیم Stick جارو برقی در قیمت های پایین در GeekBuying [Coupons]

مانند Pok Go Go و آینده هری پاتر: جادوگران متحد ، Minecraft Earth یک بازی نیست که به معنای در یک نیمکت بازی کنید همانطور که محله شما را کشف می کنید، شخصیت های Minecraft، انواع و دیگر "tapables" صفحه شما را پر می کنند و شما باید آنها را جمع آوری کنید تا بتوانید بسازید. Olafsson گفت: Minecraft زمین در واقع مناظر واقعی در بازی را به بازی، بنابراین شما می توانید یک دریاچه ماهی و ریزه انداختن درختان: "خوک های Minecraft parading در اطراف پارک های محلی خود را؟ این در واقع تبدیل شدن به واقعیت شما است "

همچنین بخوانید:  بایدها و نبایدهای خرید لپ تاپ Geforce RTX
 قلعه زمین معدنک مایکروسافت

شما می توانید قلعه های خود را در حیاط خلوت خود را با جدید بازی Minecraft زمین همچنین می توانید با دوستان خود و همچنین مهاجمان نبرد همکاری کنید و به عنوان دنیای رشد کنید و برای مبارزه با بقا مبارزه کنید. برای ایجاد چنین محیط همکاری، مایکروسافت از تیم هولنز خود برای توسعه الگوریتم های بینایی ماشین استفاده کرد تا اشیاء دنیای واقعی بتوانند به عنوان لنگر برای محتوای دیجیتال استفاده شوند. Verge با نسخه ی نمایشی خود تحت تاثیر قرار گرفت، اما اشاره کرد که گیم پلی احساس می کند " کمی هیجان انگیز با چندین نفر درگیر است "، بنابراین مایکروسافت هنوز کارهایی برای انجام دادن دارد.

یکی از چیزهایی که Mincecraft Earth در اختیار ندارد، جعبه غارت است. در حالی که مشخص نیست که دقیقا چگونه مایکروسافت قصد دارد از بازی رایگان برای کسب درآمد کسب کند، به Verge اشاره کرد که اشیاء، پوسته ها و روپیه ها (نوع ارز Minecraft) به فروش می رسد.

 minecraft land enderman مایکروسافت [19659010] شما همچنین قادر خواهید بود از خیابان با Enderman عبور کنید زمانی که Minecraft Earth بتا در تابستان امسال راه اندازی می شود.

Minecraft Earth در تابستان به عنوان بتا بسته راه اندازی خواهد شد جلوتر از انتشار وسیع آن. هیچ تضمینی وجود ندارد که شما اجازه دهید، اما شما می توانید ثبت نام "برای یک فرصت" به عنوان یکی از تست های اولیه . برای ثبت نام، به شما نیاز دارید که یک تلفن Android با سیستم عامل Android 7 Nougat یا آیفون در iOS 10 یا بالاتر، و همچنین ورود به سیستم حساب مایکروسافت یا Xbox Live و فروشگاه App داشته باشید. هر کسی که به بتا پذیرفته شده نیز یک پوست زمین آزاد دریافت خواهد کرد.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما Twitter feed بازدید کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image