علمی و فناوری

زاکربرگ، فیس بوک متعهد به ایجاد پلت فرم متمرکز بر حفظ حریم خصوصی است، که تبلیغات و اخبار جعلی را از بین می برد

مدیر ارشد فیس بوک مارک زوکربرگ روز چهارشنبه گفت که فیس بوک متعهد به ایجاد یک پلت فرم متمرکز "حریم خصوصی" جدید است که به عنوان یک مدل برای تعاملات آینده در شبکه های اجتماعی خدمت خواهد کرد.

اما طرح چشم انداز بلند مدت زوکربرگ به سختی در تبلیغات ذکر شده بود و به طور کامل اخبار نادرست و اطلاعات غلط دیگر را نادیده گرفت – برخی از انتقادهای مهم علیه شبکه اجتماعی.

مدل، زاکربرگ نوشت، WhatsApp خواهد بود. زکبرگ نوشت: "من اعتقاد دارم که آینده ارتباطات به طور فزاینده ای به سرویس خصوصی و رمزگذاری شده تبدیل می شود که مردم می توانند اطمینان حاصل کنند که آنچه که به یکدیگر می گویند، امن هستند و پیام ها و محتویات آنها همیشه برای همیشه باقی نخواهد ماند." "این آینده من امیدوارم که ما کمک خواهد کرد تا در مورد."

Zuckerberg نوشت که او انتظار می رود مسنجر و WhatsApp تبدیل به راه اصلی در مردم ارتباط در شبکه فیس بوک – نه، ظاهرا، خود فیس بوک. او نوشت که هر دو برنامه طراحی شده اند تا آنها را سریع تر، ساده تر، خصوصی تر و امن تر کند.

همچنین بخوانید:  هواوی ویژن سیستم عامل هارمونی را به خانه شما می آورد

این به معنی برای شماست: با زوکربرگ و فیس بوک تحت انتقاد در حال افزایش از کنگره و همچنین کاربران، این شرکت به وضوح سعی در اصلاح دارد. سوال این است: آیا کاربران می توانند به آن اعتماد کنند؟ فیس بوک بارها و بارها تغییر کرده است و سپس سطوح رسوایی جدیدی دارد.

تغییرات در برنامه های فیس بوک

زاکربرگ گفت که فیس بوک این تکامل را بر مبنای چندین اصل متمرکز می کند: تعاملات خصوصی، رمزنگاری، ایمنی، قابلیت همکاری و حفظ امنیت اطلاعات. برای مثال، Zuckerberg معتقد است که تمام پیام های خصوصی باید رمزگذاری شوند، و احتمال دارد که تمام پیام های خصوصی در طول زمان حذف شود، مگر اینکه کاربر آن را انتخاب کند. اما زاکربرگ اضافه کرد، او در حال مبارزه با اینکه آیا کاربران چندین سال قبل عکس های خجالت آور را می خواهند حذف می کنند یا اینکه آیا کاربران ترجیح می دهند از فیس بوک به عنوان یک آرشیو دیجیتال استفاده کنند.

زاکربرگ همچنین گفت که این شرکت قصد دارد سرویس های پیام رسانی خود را با همکاری سازد، با این ایده که شما می توانید پیام را با استفاده از خدماتی که ترجیح می دهید پیام بفرستید و برای دریافت آن با استفاده از سرویس مورد نظر خود استفاده کنید. زاکربرگ نوشت: "ما قصد داریم با ایجاد امکان برای ارسال پیام ها به مخاطبین خود با استفاده از هر یک از سرویس های ما، و سپس گسترش این قابلیت همگام سازی به اس ام اس نیز هستیم." "البته این انتخاب می شود و شما می توانید حساب های خود را جدا کنید اگر شما می خواهید."

همچنین بخوانید:  اپراتورهای بریتانیایی، محدودیت حداکثر مصرف داده را از سرویس‌های اینترنت خانگی حذف کردند

Zuckerberg همچنین گفت، تا حدی شگفت آور است که مایل به اجازه فیس بوک در برخی از کشورها مسدود شده است، اگر بدین معنی نیست که اطلاعات حساس در آن ذخیره شود. زاکربرگ نتیجه گرفت: "اگر ما مرکز های داده ها را ایجاد کنیم و اطلاعات حساس در این کشورها ذخیره کنیم، نه فقط ذخیره کردن داده های غیر حساس، بلکه می تواند باعث شود که این دولت ها اطلاعات بیشتری را برای مردم به ارمغان بیاورند."

یک چرخش مثبت

سایز زوکربرگ اشاره می کند که "فکر مهم" باید به مسائلی مانند تبلیغات بپردازد که البته، چگونگی انجام فیس بوک پول است. و زاکربرگ گفت که "تلاش برای بهبود توانایی ما برای شناسایی و توقف بازیگران بد در سراسر برنامه های ما با شناسایی الگوهای فعالیت و یا از طریق دیگر ابزار، حتی زمانی که ما نمی توانیم محتوای پیام ها را ببینید" – هر آنچه که به معنی است.

همچنین بخوانید:  میت 40 هواوی احتمالا به تراشه ۵ نانومتری کرین 1000 مجهز خواهد شد

با این حال، پاسخ های مکرر زاکربرگ از "ما به شما به شما بازگردانده می شود" که در سال گذشته توسط کنگره مطرح شده است، همچنین گزارش می دهد که این شرکت اساسا از محتوای محتوا وحشتناک خود برای کارگران ساعتی استفاده می کند، به این معنی است که فیس بوک هنوز هم بسیار زیادی دارد پاسخ برای کاملا ثبت نام برای فیس بوک بسیار آسان بود و دریافت جریان اخبار جعلی . اطمینان از گفتگو های خصوصی ممکن است یک هدف قابل تحسین باشد اما ظاهرا احساس می کند که بحث گسترده تر در مورد نقش فیس بوک در جامعه از دست رفته است.

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه فیس بوک یا توییتر خوراک ما است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image